Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem semmi

2014. júl. 26. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Sokat lehetne elmélkedni ezen, de a vége mindig ugyan az. Meg hiába él valaki 30 éven keresztül boldogan, ha azután elromlik minden, aztán akkor szembesül, hogy mennyire értelmetlen volt az egész. A boldogság is csak egy ideig tart, persze abban az időben nagyon is van értelme az életnek, de utána már nem, szóval elég hiteltelennek tartom azt, aki azt mondja, hogy van. Pár éve még imádtam élni, már nem... Minden elmúlik, a jó, a rossz, aztán minden megismétlődik.
2014. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Persze vannak akik az értelmetlenségben is találnak értelmet, szóval akkor meg mindenkinél más, 50-50 valaki azt mondja van, valaki azt hogy nem, ezt így nem lehet eldönteni.
2014. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az élet értelme Isten-számomra.
2014. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13:Isten nem létezik mert ha létezne akkor minden jó ember boldog lenne
2014. júl. 27. 00:28
 15/19 anonim ***** válasza:
Számomra létezik Isten, és hiszem, hogy minden negatív dolog a sátán műve.
2014. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az élet értelme a lehetőség és a fejlődés.
2014. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha így fogod fel akkor semmi. Az ember születtik és meghal és ezért kell minden cseppjét kiélvezni az életnek(valakinek ez sajnos nem juthat). Biztos neked is van valami az életben ami boldogságot nyújt. Én is voltam már így vele de amikor el gondolkozok az életen meleget hideget is kaptam már de akkor is megérte. Az ember maga találja meg az életnek az értelmét:)
2014. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az élet értelme a reprodukció, hogy a gének folytonossága biztosított legyen. Ezért "tökéletesednek", evolválódnak az életformák. Hogy sikeresebbek legyenek a szaporodásban és az utódok felnevelésében.
2014. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
állítólag isten mindenható. akkor mértnem nyirja ki azt a sátánt vagy mit vagy csettint eggyet és tünteti el? merthogy a hívők mind azt mondjak hogy isten mindenható
2016. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!