Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem senki sem szeret....

Úgy érzem senki sem szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Néhány hónappal ezelőtt azt vettem észre, hogy mindenki akit szeretek úgy viselkedik velem mintha azt szeretnék, hogy ne legyek a világon. Mindenki szemében én vagyok a rossz és bármi is történik engem vesznek elő. A legtöbb alkalommal kerülnek és ha véletlenül beszélniük is kell velem, akkor leráznak.Én már nagyon rosszul érzem magam ettől és folyton arra gondolok mi lenne, ha elszöknék vagy csinálnék magammal valamit, hogy ne kelljen látniuk. A szememben az lenne a legjobb megoldás ha nem lennék. Kérlek segítsetek, mert már nem tudom mit tegyek és félek, hogy nem sokáig fogom bírni ezt a gondolatot.

2014. júl. 29. 15:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
A 4. válaszolónak igaza van, én is ugyanígy éreztem, amíg nem kaptam egy kiskutyát és azóta annyira boldog vagyok, és ha senki nem akar beszélni velem, akkor leülök a fűbe és terítek le egy pokrócot, lefekszen odahívom a kutyámat és beszélek hozzá minden féle zagyvaságokat, és máris jobban érzem magam, és mégielőtt azt írnád, hogy ez hülyeség, gondold végig, és próbáld ki!
2014. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!