Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A férjem energiavámpír? Mit...

A férjem energiavámpír? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan magát sajnálja, a körülményeinkért ő sosem felelős csak a világ (meg én és a családja) akik összeesküdtek ellene, neki sz.r az élet, a lakás amiben élünk, minden. És ezt folyton hangoztatja, időnként valakit okolva (magát sosem).

Ha nem magát sajnálja, akkor valakit kritizál, főleg engem. Próbálná beosztani az időmet (mintha nem egy felnőtt ember lennék) és puffogva előadja mit kéne másképp csinálnom (pl. 100% az ő kiívánságait lesni gondoskodás címszó alatt, vagy a gyerekek körül ugrálnom mert szerinte ez az én dolgom :-O )

Napi rendszerességgel kérdezgeti, hogy ugye jobb lenne, ha ő meghalna. Én próbálom ezt nem lereagálni és elkerülni a hülyeségeit, többnyire nem válaszolok, vagy kitérő választ adok, vagy azt mondom, hogy annak ő örülne. Mire ő: hát jobb lenne mindennél.

Úgy érzem, hiába kerülöm amennyire bírom ezeket a szituációkat, nem tudom eléggé. Állandóan rossz tőle a kedvem, olyan fáradtnak érzem magam mint aki ólmot cipelt egész nap. A szüleim is mondták már, hogy alig mosolygok az utóbbi időben, negatív lettem, vigyázzak magamra.

De hogy? HOGYAN VÉDHETNÉM MEG MAGAM? HOGYAN KEZELJEM EZT A HELYZETET? IGAZÁBÓL RAJTA IS SZERETNÉK SEGÍTENI, DE NEM TUDOM HOGY.


2010. júl. 18. 17:41
1 2 3 4 5
 1/49 BlackSword ***** válasza:
65%

Egy ezüst kereszttel szúrd át a szívét, miközben latinul idézeteket ordítasz teli torokból Júdás evangéliumából...

Egyszer elég volt túlélni... 1200 éve ki sem merek mozdulni a koporsómból...

2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
39%
Én nem értek az ilyen Vámpír dolgokhoz, mondjuk azt se tudom mit jelent, deeee gondolom már belefáradt, hogy a munkával és tetteivel nem titeket szolgál, és nem haladtok 5-ről a 6-ra.
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik.

Hülyeségektől pedig kíméljetek!

2010. júl. 18. 17:50
 4/49 anonim ***** válasza:
12%

ma 17:50 már bocs de miért hülyeség a válaszom?

2. vagyok.

2010. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

nem a tied volt hülyeség, 2.

Hanem ez: "Egy ezüst kereszttel szúrd át a szívét, miközben latinul idézeteket ordítasz teli torokból Júdás evangéliumából...

Egyszer elég volt túlélni... 1200 éve ki sem merek mozdulni a koporsómból..."

2010. júl. 18. 17:52
 6/49 anonim válasza:
76%
pszichológus?
2010. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
61%
ja mert hogy többesszámban írtad...
2010. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

bocs, 2.


Nem, miért lenne pszichológus? Gondolod kísérletezik rajtam? :-D

2010. júl. 18. 17:57
 9/49 anonim ***** válasza:
77%
A pszichológus kérdés nem a férjed foglalkozására vonatkozott, hanem, hogy esetleg el kéne mennie szakemberhez. Jesszus...
2010. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 BlackSword ***** válasza:
34%

1. vagyok...

Először is hülye kérdésre csak hülye választ lehet írni...

Másodszor: egy egyszerű választ sem tudtál értelmezni, mint amit valaki írt: "Pszichológus?" Ez nem azt jelenti, hogy a férjed az lenne-e, hanem, hogy nem gondolod-e, hogy meg kellene egyet látogatnod... Vagy esetleg elmenni egy családi tanácsadóhoz... Mert ilyen is van ma már...

És még Te mondod, hogy a másik hülyeséget ír...

2010. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!