Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Egyedül fogom...

Mit tegyek? Egyedül fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

20 éves lettem idén és még soha nem volt senkim, soha nem csokoloztam. Teljesen kétségbe vagyok esve. Önbizalomhiányom van, szoc. fobiam, panikbetegsegem van es depresszios amik kicsit sem konnyitik meg az eletem. Az ismeroseimnek annyi kapcsolata volt.... nekem semmi... sosem ertettem miert en szuleettem ilyen rondanak. masok azt mondjak allandoan: nem vagy csunya! De akkor miert vagyok egyedul?? nem hiszek nekik. Persze neha vannak ritkan napjaim mikor jol erzem magam a biromben de ez nagyon ritka, mindig van rajtam valami ami vegett stresszelek, hogy kinevetnek.

Mit tegyek? Szeptemberben uj suliba megyek. Min valtoztassak, vagy hogyan, hogy elfogadjanak?



2014. aug. 23. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rövidebb, de egy kicsit megint panaszkodós hangulata van! És ez csak észrevétel! Igazából nemnagyon csípem az idézeteket, mert mindenki mást hall meg bennük! Meg szinte vannak akik divatot csinálnak az idézetekből, csak azt majmolják! Már bánom is hogy kiírtam!
2014. aug. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1.az átlag lányok nem az önbizalomhiányos fóbiás stb srácokra buknak, hanem a magabiztos jóképű magas tehetős laza srácokra, amit e nem vagy. az, hogy xy azt mondta nem vagy csúnya, nem mérvadó, a nők nem tűrhető hanem átlag feletti srácot keresnek.

2.amint rendberakod a problémáidat, és közösségi életet élsz, anők is érdeklődni fognak, persze marad "a férfi dolga" minden más.

3.a pszichiátria haszontalan és ártalmas, inkább tanulj minden nap valamit, hogy kezelni tudd magad, mielőtt függővé válsz a bogyóktól amit szedsz.


4.természetesen a kritikus résza az, hogy nincs erőd semmihez, ezért a változás is csak akkor kezdődik el, ha teszel is valamit.

2014. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok nem pasi :)
2014. aug. 24. 08:40
 14/16 Lilla 6 válasza:
Szerintem tanulj meg néhány jó viccet jól elsütni, keress olyan dolgot, amiben van tehetséged. És javasolom hogy sportolj valamit, meg halgass nyugtató, halk zenét.
2014. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Lilla 6 válasza:

Legyen stílusod!

(az előző vagyok)

2014. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ha lány vagy akkor aktivizálni kell magad, szoc fóbia = 0 közösségi élet, ha eg ylányra nem mozdulnak rá akkor rém unalmas és passzív az illető. ezért vagy egyedül.


előbb fel kell oldani a megfelelési kényszer és ösztönök görcsét, utána talán meg tudod oldani az önbizalomhiányod meg fóbiát, aztán elkezdhetsz élni és csak ezután jön a párkeresés, ha valamilyen szinten kiegyensúlyozott vagy.

a lányok többsége nem sok kihívással néz szembe, semmit sem tud a dolgok megoldásáról, ezért életképtelen marad. ha kisebb célokat tűzöl ki és megoldod őket, ez változni fog.

2014. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!