Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszióból kiút?

Depresszióból kiút?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatér az érzés, hogy nekem nincs helyem ezen a világon az első barátnőm óta egy hatalmas űr volt bennem és találtam mást de 900kmrel arrébb így ez a kapcsolat nem lehetséges, hiába vagyok sikeres, osztályelső tudom a céljaimat, de olyan mintha egyedül lennék. Egyre jobban az-az érzés van bennem, hogy futnék a világ végére és leugranék onnan csak legyen már vége az életnek mert nem látom értelmét és unom, igen szégyen az hogy 17 évesen ezt így gondolom, de a mai emberekben nem találom azt aki hasonló lenne, és szépen lassan ezt az űrt elkezdi kitölteni mindenféle negatív érzés mint a depresszió most és félek magamtól, hogy mit fogok csinálni. Tudom másoknak sokkal nagyobb problémái vannak, de aki tud az segítsen mert már nem tudom mit tegyek.
2014. aug. 27. 19:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ilyen típusú ember vagyok én is. Nekem az egészséges életmód és a konditerem segített. Azóta kinyílt a világ és én is másmilyen emberré váltam. Meg kell találni az életben azt a tevékenységet, amiben örömödet leled és boldogságot meríteni belőle. Ha valaki depis, azt a kívülállók is látják és ezért nehéz a barátkozás. Ha már valamiben örömödet leled, akkor előbb-utóbb más emberré válsz és minden jönni fog magától. Velem így történt. Vegyél erőt magadon, ezt a helyzetet csak te oldhatod meg, más nem fogja. Sok szerencsét és kitartást kívánok hozzá!
2014. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Fogalmazhatnék úgy hogy megvolt de elvesztettem ugyanakkor az volt bennem mindig, hogy na ez az amit kerestem ez kell nekem és egy héttel később ráuntam még mindig keresem azokat a dolgokat amiben örömömet lelem de ráunok.

A kilépéssel kapcsolatban pedig én is így fogalmaznék annyira jó lenne sőt 2 évet így is töltöttem és semmivel sem foglalkoztam csupán az embereket figyeltem és akkor döbbentem rá mennyire kétszínű ez a világ, az összes film és a valóság mögött is ott van elrejtve hogy a legtöb ember a saját javára nyomja le a másikat és mindent magának akar. Tisztelet a kivételnek természetesen.

2014. aug. 29. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!