Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem köszöntött fel...

Miért nem köszöntött fel senki sem a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Tudtommal sok barátom van, nincsenek ellenségeim, sok mindenkivel jóban vagyok. De se a családom, se a barátaim nem köszöntöttek fel, illetve reggel anya, mert mondtam neki...

Facebook-on van egy csomó ismerősöm (tényleg ismerem őket) és 3 ember írt. Mikor senkivel sem beszéltem, akkor is írtak vagy harmincan. Most hárman. Mások se szóban, se írásban nem köszöntöttek fel. Annyira rosszul esik, hogy mindjárt elsírom magam. Ilyenkor szoktam elgondolkozni, hogy ennyire nem vagyok fontos? Vagy még két szót sem érdemlek?

Ráadásul mindenki tudja az osztályból, hogy ma van, mert az osztályfőnök bemondta.


Nagyon-nagyon el vagyok keseredve. Amúgy is érzékeny vagyok erre a témára, hát még így.


Veletek is volt már ilyen?



2014. szept. 2. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Engem is általában telibeszarnak a családon kívül...
2014. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
A barátaim nem tudják a születésnapomat, mert sosem vertem nagy dobra, nem szerveztem bulikat soha. Facebookon is rejtve van, hogy kerüljem a sablondumákat. A családból mindig felköszöntenek, de ha mások nem, nem haragszom rájuk, mert honnan kellene tudniuk a születésnapom, ha nem mondom el nekik? :D Ja és neked boldogot! :) 20/F
2014. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

ha 3 volt az már nagyon jó. Ha az életben lesz 3 igazi barátod nagyon elégedett lehetsz. Ne feledd a boldogtalanság alapja az elégedetlenség.


Én pl direkt kérem a családot hogy ne köszöntsenek se szüli, se névnapomon. És mégis felköszöntöttek legalább 3-an:)

2014. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen ez a fészbuk, csak a baj van vele. Engem is körülbelül 17-en köszöntöttek fel legutóbb, és oké, hogy 110 ismerősöm volt akkor, csak közelebbi haverok/fősulis csoporttársak, de az embernek akkor is szarul tud esni, ha X-Y nem ír rád, vagy nyög valamit legalább a faladon. Rejtsd el jövőre a francba, hogy ne is legyen benned a tudat, "miért nem írnak, ha látják" :D

(és boldog születésnapot utólag is)

2014. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Már régi a kérdés, de... engem éppen anya szokott elfelejteni, az a személy, aki világra hozott. Nem tudom ilyenkor mi a helyzet, olyan mintha egyszerre lenne bennem tűz és jég:(
2022. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!