Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy mondanatok meg a...

Ti hogy mondanatok meg a szuleiteknek hogy meg akartok halni?

Figyelt kérdés

Mar nincs kedvem elni tovabb, arra gondoltam hogy elmegyek itthonrol valami elhagyatott helyre ahol senki sem jar es meghalok, ott ugy sem talalnak meg

18/f


2014. szept. 10. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#10 Nem értek egyet. Süt rólad, hogy nem konyítasz a depresszióhoz. Ha a depresszió rágja a lelked nincs semmiféle motivációd. Nincs semminek értelme. Eltompulsz, zsibbadsz, képtelen vagy koncentrálni, minden rossz és minden fáj. Nem fogsz csak úgy kikeli az ágyból és elmenni a dokihoz - mert minek? Nem fogsz sétálni egyet a parkban, verőfényben - mert minek? Nagyon sokan vagy nagyon keveset alszol. A kajához alig nyúlsz, van, hogy kijön. Teljesen abban a hitben élsz, hogy senki, még csak rád sem szarik, hogy nem fogsz hiányozni senkinek - miért hiányoznál? Nem törődtek veled eddig sem, mert ha tették volna, nem lennél depressziós. Ilyenkor nincsenek terveid, kilátásaid, csapongó gondolataid, színes álmaid, nincsenek finom ételek, csak hamuízű szerves anyagok. A fejedben a gondolatok egy dolog körül forognak: a mélységes szomorúság és kilátástalanság körül. Konkrétan kihűlsz. Leépíted saját magad.


Kérdező, a zene (mindenféle zene kell a lejátszási listára: szomorú, dühös, melankólikus, altató, kellemes, pattogósabb, vicces, vidám), hosszú, forró fürdők, kakató vagy csokoládé segít. Kicsit. Lassan. De segít.

2014. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, ezúton azonnali hatállyal kijelentem, hogy holnap a délután kettő és három közt elhelyezhető időintervallumban távozni kényszerülök az élők soraiból. Köszönök minden támogatást, köszönöm a mindennapi anyagi hozzájárulást táplálék-és folyadékbevitelemhez, illetve a szórakozásomhoz, mely sajnos nem javított az elzüllött gondolkodásmódomon és sötét világképemen, jelenlegi mentális státuszomat alaposan szemügyre véve. Lélegzetem végleges elhallgattatásához a szuicid hajlamaim birodalmának legmélyebb bugyraiból kiszipolyozott egészen sajátos önelhaláloztatási módot veszem igénybe, melynek zsenialitását ezzel a gyarló világgal nem oszthatom meg.

Ismételve előző kijelentésem, s ezzel nyomatékosítva is, köszönök mindent, drága világrahozóim, de sajnos rossz korba születtem. Odafent viszont vár rám az örök üdvösség, az isteni nyugalom, és tízmillió dollár kápéban. Ég veletek barátaim!"

2014. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó utolsó! Köszönöm. Ezt leírom nekik egy papíra
2014. szept. 10. 20:06
 14/23 anonim ***** válasza:

utolso en most rohognek de a helyzethez nem illik szoval nem teszem

kerdezo te hulye vagy, egy ha meg akarsz halni azt nem kozlod senkivel, csak megteszed, ketto NE OLD MEG MAGAD! olyan nincs hogy egyszeruen "nincs kedved" elni, valaminek tortennie kellett es barmilyen nehez is elhinni, fognak meg jo dolgok tortenni. Csak gondolj bele, kinek hianyoznal, vagy hogy mennyi minden van meg, amit megtehetnel, fogadjunk nem ugrottal meg ki egy repulogepbol szerintem meno dolog es en egyszer ki fogom probalni (persze csak ha anya megengedi), ha a tarsadalom miatt van, kit erdekel mas velemenye? en is megtanultam leszarni, neked is menni fog. Ha a csalad, az ellen nem tudsz mit tenni, nekem is rossz csaladi hatterem van megsem tudok mit csinalni vele, meg kell tanulni egyutt elni vele. Te eldobnad magadtol az eletet, masok meg barmit megadnanak azert, ha meg egyszer lathatnak halott szeretteiket.


nos, hat "roviden" ennyi a velemenyem az ongyilkossagrol. Remelem sikerult annyi remenyt adnom neked, hogy elvesd az otletedet, ha meg nem remelem kuldesz egy kepeslapot a tulvilagrol. 14, lany

2014. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bárcsak valóban elgondolkodnál azon, hogy mit jelent az, hogy élhetsz!
2014. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
mit?
2014. szept. 10. 21:00
 17/23 anonim ***** válasza:
most akkor kinyirod magad vagy nem? 14-es vagyok csak mert en komolyan irtam hogy ne tedd, en szerintem akarmilyen szornyu eleted is van ne sullyedj olyan melyre hogy meg akarj halni
2014. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

Élsz.


Alkothatsz. Teremthetsz. Segíthetsz. Jobbá tehetsz. Bolondozhatsz. Gúnyolódhatsz. Megbotránkoztathatsz. Felháborodhatsz. Mérgelődhetsz. Szedhetsz hangyát. Nyavalyoghatsz. Ehetsz ciánt. Lehetsz ostoba. Lehetsz önző. Lehetsz nyomi.


Vállalhatod a felelősséget ezekért, vagy próbálhatod áthárítani. Ha vállalod a felelősséget, lehetsz nevetséges egyszer. Ha áthárítod, nevetséges leszel mindaddig, míg rá nem ébredsz, hogy csak te hiszed el a meséidet magadnak.

2014. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 bumbi02 ***** válasza:
Aki öngyilkos akar lenni, az nem hirdeti minden fórumon, hogy jajj, hol haljon meg, hogy haljon meg. Aki öngyilkos akar lenni, az öngyilkos lesz, a többi pedig csak a figyelmet keresi. Kereshetnéd mással is.
2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Elmondhatod nekik de nem fognak neked hinni...vagy megpróbálnak segíteni de a türelmük max 2 napra korlátozódik vagy kis sírós pi%!+nak fognak tartani...ne mond el nekik.
2014. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!