Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magamat egy...

Miért érzem magamat egy senkinek? Egyedül érzem magam miért?

Figyelt kérdés
Mindig úgy akartam élni hogy ne vegyék észre ahol ott vagyok de ne is hiányozzak onnan ahol eljöttem.Általános iskolában nem voltam olyan nagy szájú de kiálltam magamért.Mégis meg voltak a barátaim.Mindig csúfoltam megaláztak mikor kicsik voltunk de már mostanra "felnöttünk" és elfogadtuk o egymást olyannak amilyenek vagyunk.Most már középiskolában mindenki levegőnek néz.Nem utálnak de nem is szeretnek mintha ott se lennék.A nevemet se tudják mindig úgy hívnak hogy az a lány vagy a csendes csaj.Már mindenki kijön mindenkivel kivéve engem.De itthon se jobb a helyzet mert mikor hazajövök annyit kapok hogy csá.Meg se kérdezik milyen napom volt:Ha valami bánt akkor sírok és csak ennyit kapok hogy mi bajod van?! A szüleim soha nem monták hogy szeretlek vagy hogy büszke vagyok rád én ilyet soha nem kaptam,Elvesztettem a régi barátaimat nem tudok kivel beszélgetni egyedül érzem magam...Sívesen beszélgetek emberekkel akár itt is de valahogy élőben jobb lenne..Mit tegyek?? bocsi ha kicsit hosszú lett..15/l

2014. szept. 27. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek, én is egyedül érzem magam.
2014. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Te kérdezed otthon hogy milyen volt a napjuk? Mondod a szüleidnek hogy szereted őket, vagy hogy büszke vagy rájuk?


A barátaidat akkor vesztetted el, ha meghaltak, ha már nem szeretnek téged, akkor sosem voltak a barátaid.


Ha te akartál olyan lenni, hogy ne vegyenek észre, akkor most mi a baj?

Nem kell feltűnősködni, de állj szóba másokkal. A lányoknál gyakori, hogy utálják egymást, ezért nincsenek barátaik. Biztos van padtársad, beszélgess vele. Kezdetnek jó.

2014. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 reptoid tudós 2 ***** válasza:
26%
Aki az interneten elkezd veled beszélgetni, az fasza, de ha találkozni akar élőben, akkor valószínűleg pedofil. Jobban teszed, ha az iskolában ismerkedsz, vagy szakkörön, ilyesmi.
2014. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Légy barátságos az emberekkel, elegyedj szóba velük, köszönj rájuk, beszélgess velük. A szociális képességeket is tanulni és gyakorolni kell. Ne várj arra, hogy majd mások tesznek erőfeszítéseket azért, hogy téged szocializáljanak, amikor nem látják rajtad a törekvést.


Persze erre a szüleidnek kellett volna bátorítani és elmagyarázni ezeket a dolgokat, de sajnos ez van: autót vezetni csak jogsival lehet, de egy sokkal értékesebb emberi lényt minden sötét paraszt kinyomhat és felnevelhet. Ezért ilyen szаr a világ. Szomorú.


Na de mindegy is, szépen, kitartóan, pozitív hozzáállással, vidáman Te magad is meg tudod szerezni a társadalmi képességeket. hajrá!

2014. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia, ismerős a helyzet tavaly jöttem gimnáziumba, elég nehéz volt, gólyatáborban biztosra vettem, hogy mindenki utál, és az első pár hónapban sem javult a helyzet, de csak magamat adtam és végül sikerült jóba lennem a többiekkel, mára akiről biztosra vettem, hogy utál az egyik legjobb haverom lett. A lényeg, hogy légy nyitott és ha van valaki aki szimpatikusnak tűnik, beszélgess vele, és csak add magadat. A családi részére sokat nem tudok mondani, csak azt, hogy sajnálom. Én is szívesen beszélgetek, ha gondolod megadom az elérhetőségeimet, csak írj egyet privátba. 15/f.
2014. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kicsit idosebb vagyok de en is hasonlo cipoben jarok, ha gondolod beszelgethetnenk :)
2014. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen áttudom érezni a helyzetedet.Az enyém is hasonló.Nagyon rossz.Szívesen beszélgetnék veled.
2014. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és 2-es igen én meg szoktam kérdezni őket.. és láttam írta valaki hogy ő is így érez az írjon gyugodtan!! szívesen beszélek bárkivel bármiről.:))) 15/L
2014. szept. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!