Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi ronda férfiak csak a...

Mi ronda férfiak csak a kiközösítés jut?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

ronda férfi is lehet vagány, nagyszájú, rámenős, akik után rohannak a nők.


a belső a lényeg.

2014. okt. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
59%
ez f@aszsag hogy a belso a lenyeg ! Te se lennel olyannal aki nem tetszik ! Mert azt kivanod aki tetszik ! Nem a belsojetol lesz jo csavo ! Mellesleg ha te igy eldontotted hogy ronda vagy kerdezo , ez onsajnalat ez az egesz kerdes ! Ha van onbizalmad latjak rajtad, tobb sikered lesz !
2014. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Keress egy ronda nőt, akinek szintén a béka segge alatt van az önbecsülése és a problémád megvan oldva.
2014. okt. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

a francot se érdekli, ronda-e vagy

van-e lóvéd??

2014. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ronda de nincs önbecsülésem ezért 23 évesen még nem volt barátnőm
2014. okt. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok mint az 5. válaszoló, csak én már 26 éves vagyok. Hiába nem ronda az ember, ha töketlen.
2014. okt. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
miért?te egy szép csajt vagy egy rondát választanál ha mindkettő ugyanolyan kedves lenne?.... amúgy amellett hogy valaki ronda lehet normális az öltözködési stílusa,csináltathat valami olyan hajat ami jól áll neki ..stbstb és az összkép már nem is lehet annyira tragikus .valószínűleg nem (csak) a külsőddel van baj
2014. okt. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2014. okt. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Hát én is azt vettem észre, hogy ha ronda vagy, akkor tehetsz bármit, nem fognak rád férfiként tekinteni, bezzeg ha jóképű vagy, akkor amint meglátnak már nyílik is szét a lábuk. Ilyen a világ.


Az meg hogy a belső a lényeg...ja, max a pénztárcád belseje.


Nem azt mondom hogy lehetetlen ismerkedni, de látom a nők arcán az undort, megvetést, meg a "mit akar ez itt" tekintetet...azért nem kellemes. Meg lehetsz akármilyen belül, ha nem kíváncsiak rád, bezzeg a másik még ki sem nyitotta a száját, már imádják.

2014. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint eddig mindig a nem jóképű pasik jöttek be! Azért, mert éreztem bennük azt, hogy különlegesek. És már elnézést, de inkább járok egy "ronda" fiúval, akivel jól érzem magam, mint egy kigyúrt jóképű, de üres sráccal. Az előbbi az a típus, akivel összekötném az életemet is, annak ellenére, hogy nem szép.

Én még nem találkoztam ronda emberrel, mindig mindenkiben találtam valami szépet. Mert mindenki értékes és nem süket, üres duma, őszintén így gondolom!

Szóval fel a fejjel van még, aki így gondolkodik!

18/L

2014. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!