Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi ronda férfiak csak a...

Mi ronda férfiak csak a kiközösítés jut?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 23:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tényleg nem igaz. Láttam már gyereket aki ronda aránytalan fejű de SWAGen öltözködik, és egy társasásgban ő dominál (nem tudom miért), ezért nők is kapnak utána.

Volt egy szép de nagyon beképzelt osztálytársam. Elment másik iskolába ahol egy ilyen kövér pulykatojás fejű számított menőnek. Mondanom sem kell, hogy hirtelen, hogy megtetszett neki.

2014. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És aki nem domináns jellem, azzal mi lesz? Lehet titkot mondok el, de férfiban is vannak olyanok, akik zsigerileg nem tudnak "vezetők" lenni.
2014. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A ronda nőknek csak a kiközösítés jut?

Én még nem is láttam igazából ronda embert(élőben). Valahogy nálam úgy van a kategória, hogy szép, és közepes. És megjegyzem, hogy a durván kigyúrt pasi szerintem nem szép.

2014. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Szergej55 ***** válasza:
Rázd helyre az önbizalmadat, mert azzal lesz a gond!
2014. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehetsz akármennire jó pasi ha nincs önbizalmad, azt a nök rögtön észre veszik, legyen akármilyen fiatal. És az olyan férfiakat megvetik sőt utálják, nekem sincs önbizalmam tapasztalatból mondom
2014. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 fGhw39-84th válasza:

"Mi ronda férfiak csak a kiközösítés jut?"

Nem, dehogyis! Nemcsak kiközösítés, hanem megvetés és kudarc az élet minden területén. ij.

2014. okt. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én nem gondoltam magamról hogy csunya vagyok, oké nem is vagyok jó képű nem vagyok nyomorék sem kövér fizikai munkát végzek szóval átlagos, de hogy a kutyának se kellek az is biztos , még nem volt barátnőm soha :( . 24F
2014. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi? A nők többségénél, ha az ördögnél egy fokkal szebb, akkor a vonzó pasik utáni középső csoportban van, az átlagossal, és a majdnem szexivel.
2015. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg hány ronda pasinak van sok pénz nélkül is gyönyörű - ha már a szépségre élezzük ki a kérdést - barátnője!


Hány ronda férfi sztárt soroljak fel, akik a nők bálványai voltak?


Vannak nők akik a lányos, vannak akik az izmos szépfiúkra és vannak akik a ronda pasikra buknak elsősorban. De a nők 70-80% pasi testének külseje másod, harmadlagos kérdés. Az ízléssel öltözködés, az gáz. Ha lekezelő a pasi az is gáz.

2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyik elég kétes külsejű ismerősöm mondaná erre azt, hogy ha már ronda vagy, legalább hülye ne legyél! Nyers, de ha megérted, szemfelnyitó. Ha csak nem vagy hozzászokva (teljesen mindegy, hogy nem volt mitől, vagy nem voltál hajlandó hozzászokni), hogy lekezeljenek, már mocorog az a bizonyos kocka, és ha többfős hölgytársaságból csak egy is a haját igazítva rád pillant, és látják többen, akkor elindul egy igen izgalmas láncreakció, és fordul a kocka ott, abban a társaságban. Meg persze a fejben is végre. Persze sose könnyű első alkalommal besétálni az oroszlánok közé. Gyűjthetsz tudást, hogy könnyebb legyen bátornak lenni: amihez jól értesz, az nem lehet nehéz, amikor vizsgázni kell belőle. Ez a nyavalyás web hemzseg a jótól, csak érte kell nyúlni. Adjon neked a Jóisten kellő elszántságot és tiszta tudatot ehhez! :)
2015. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!