Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » (? ) Párkapcsolatot szeretnék,...

(? ) Párkapcsolatot szeretnék, de depressziós vagyok (bőv lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék párkapcsolatot, de mivel pánikbeteg-depressziós vagyok így sajnos a házból sem merek sokszor kimenni (SZÓ SZERINT!) és így szinte lehetetlen ismerkedni.

javítani és szinten tartani lehet ezt az egészet, de elmulasztani nem.

Na szóval, így eléggé meg van kötve a kezem, mert nem nagyin tudok elmenni egyedül sehova, nemhogy egy szórakozóhelyre...

társkeresős oldalakkal próbálkoztam, de ott meg a lányok nem is nagyon válaszoltak és nem az én korosztályom volt.

Csak perverz meleg öregek írogattak de abból nem kérek :D

válaszokat előre is köszi

22\f



2014. okt. 27. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel,hogy a depressziómat nem pánikbetegség hanem arci hiperhidrózis,azaz kóros izzadás okozza. 21 éves vagyok és szinte alig merek az emberek szemébe nézni,mert nagyon kellemetlennek tartom az állapotomat.Keveset járok el, bulizni szinte soha ,online sem merek ismerkedni mert amint felmerül a személyes találkozás lehetősége már folyik rólam a víz.Ami engem illet nem sok jót várok az élettől.
2014. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. okt. 29. 13:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen elbeszélgetnék veled. nem vagyok pánik beteg, de lehet, hogy bipoláris zavarom van (mániás depresszió).De én nem szedek gyógyszereket, inkább zenét hallgatok és néha hagyom , hogy elszabaduljon a fájdalom. Néha nekem, sincs nagyon kedvem elmenni sehová, de általában suli időben ezt legyőzöm. bocsi, ha sokat írtam. Tényleg, ha van lenne beszélgetni, írj! 18/l
2014. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
írtam privátot:)
2014. nov. 2. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!