Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hogyan ismerkedjek...

Szerintetek hogyan ismerkedjek emberekel? Hogy ha nagyon zárkózott nehezen megnyíló mondhatni aszociált vagyok

Figyelt kérdés
Egyszerüen nincs önbizalmam folyton arra gondolok ha kilépek a házbol mit gondolnak rólam mások nincsenek barátaim csak ismerőseim sőt még barátnőm sincs pedig nagyon is igényes helyesnek mondott sportos alkatu srác vagyok nagyon magányos vagyok vannak olyan napjaim amikor szószerint egyetlen szó sem hagyja el a számat és a koromat nézve félek hogy magányosan fogok meghalni :( 20/F

2014. nov. 10. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Mi ez a baromság hogy egyedül fogsz meghalni, 20 éves vagy előtted az egész élet... Csatt egy füles.


Na lássuk.


A legelső probléma -amit már az elején megfogalmaztál- hogyha kilépsz a házból rögtön arra gondolsz hogy mások mit gondolnak rólad, ez hülyeség, felejtsd el ilyen nincs.


Túlságosan extrovertált vagy, vagyis kifelé forduló, azt nézed hogy mit csinál a másik, mi a jó neki, mi a véleménye stb. Ebből a jó kis figyelemből kéne magadra fordítani egy kicsit: Én vagyok a fasza srác, nagyon jól nézek ki, hatalmas önbizalmam van, én vagyok a legmagabiztosabb ember a világon, az én haverjaim a legjobb fejek és nekem van a környéken a legszebb barátnőm.


Tehát ÉN-NEKEM-ENYÉM-IDE NEKEM MINDENT


Különben is ki nem szarja le hogy más emberek mit gondolnak rólad.

Láttál már olyan farkast aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt ? NEM. Nahátakkormeg kilépek a házból és én vagyok a király -így indul a dolog.


Ezen kívül kevesen tudják hogy kimondott szavainknak óriási hatalma van, szóval esténként amikor van magadra időd mehetnek a pozitív megerősítések.


Pl: Szeretem magamat, bízom magamban, magabiztos vagyok, önbizalmam napról napra növekszik, senki sem fenyegeti személyiségemet, a világ biztonságos, nyitott vagyok az emberek felé, új barátaim vannak, a barátaim szeretnek velem lenni, jól érzem magam az emberek között, tetszem a lányoknak, új barátnőm van, a barátnőm imád engem, stb. amit szeretnél hogy megvalósuljon az életedben.


Ezeket nem kell egész nap mormolni vagy ilyesmi csak esténként kinyilvánítod magadnak és az életnek hogy végre rajtad a sor.


A dolog pofon egyszerű, az energia követi a figyelmedet.

Ha a rosszra figyelsz abból lesz még több, ezért ha el akarsz kerülni egy helyzetet mindig lásd magad előtt a pozitív képet, és ennek lehet az első lépése hogy kimondod amit szeretnél.Ezt kell minden nap gyakorolni egy kicsit.


És a figyelmedből mindig tartsál bent valamennyit vagyis figyelj magadra, ne józsi bácsi és mari néni legyen a figyelmed középpontja hanem te saját magad.


Így el tudod kerülni az olyan helyzeteket hogy hülyét csinálsz magadból. Biztos vagyok benne hogy nincs olyan ember a földkerekségen aki ne érezte volna azt életében egy társaságból haza fele jövet hogy most aztán igazán hülyét csinált magából.


Ezt elkerülendő figyelsz magadra is nem csak másokra.

És ez csak eleinte kerül erőfeszítésbe aztán már tudni fogod mit beszélsz.


Sok sikert!

2014. nov. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia :) megèrtem a helyzetedet, én is nehezen nyilok meg. De probálj meg nem törödni azzal, hogy más mit gondol rólad! Legyen önbizalmad ^^ és sok sikert, ha valamibe segíthetek szólj nyugodtan ^^
2014. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huu hát köszönöm a segitséget megprobálok ezekhez igazodni most már is jobban érzem magam köszönöm :)
2014. nov. 10. 17:44
 4/5 anonim válasza:
regisztrálj a Facebookra :D
2014. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már regisztrálva vagyok XD ott azért másabb
2014. nov. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!