Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kisgyerekkel gyeden, otthon...

Kisgyerekkel gyeden, otthon egyedül, magányosan? N

Figyelt kérdés

Egész nap egyedül vagyok, a férjem hazaér este, hullafáradt, kicsit játszik a gyerekkel, fürdés alvás. Majdnem két éve ez van. Nem tudok senkivel beszélgetni, nem megyünk sehova, nem ismerek kisgyerekes anyukát se, akivel összejárhatnánk.

Van itt olyan aki hasonló helyzetben van? Ti mit csinálnátok?


2014. nov. 20. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sétálni park ilyesmi ahol a többi anyuka is szokott. Hátha ott tudsz te is ismerkedni :)
2014. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vidéken lakok, itt nincs ilyen..... :-(
2014. nov. 20. 14:34
 3/8 anonim válasza:
Én nekiálltam tanulni :)
2014. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidéken is lehet sétálni. Két éves gyerekkel már lehet boltba menni, akár a fodrászhoz is el lehet vinni. A gyerekorvosnál is lehet ismerkedni, vagy akár a szomszédokkal beszélgetni.
2014. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most fogok államvizsgázni :-)

Igen szoktunk sétálni és boltba is járunk, meg orvoshoz is sajnos. De az hogy ott valakivel beszélgetek 5 percet még nem azt jelenti, hogy barátok lettünk. Össze nem járunk senkivel és elég egyedül érzem magam.

2014. nov. 20. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Megszabad kérdezni hol laksz ?
2014. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze. Győr-Moson-Sopron, kis falucska.
2014. nov. 21. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
És nem is venne ki néha 1-2 szabadnapot , hogy veletek legyen? Járj el klubokba .:)
2014. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!