Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem lesz feleségem?

Sosem lesz feleségem?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a nőkkel. Tudom, még bőven van időm, 21 évesen,de úgy érzem sosem kapom meg 1 nőtől azt amire vágyom. Én hosszútávra szeretnék épitkezni, valakire akivel hosszútávon lehet gondolkodni, de mintha a nők úgy állnának mostanság 1 kapcsolathoz, hogy maximum 2-3 év. Sosem értettem, mindig figyelmes voltam, segitőkész, és " nem veled van a baj " szöveg. egyáltalán normális az én koromban, feleségen gondolkodni?:)

#házasság #feleség #szerencsétlenség.
2014. nov. 23. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az idősebb korosztályból sokan meg éppen az ellenkező kérdést tennék fel.
2014. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Most en is mondjam, hogy en is hosszutavu kapcsolatot szeretnek, hogy nincs szerencsem a ferfiakkal, hogy nem tudom mi van a ferfiakkal, mert csak 1-2 honapot akarnak, amig lefekszenek veled, aztan viszlat? Mindig figyelmes voltam, segitokesz?


Te se talaltad meg a megfelelo szemelyt, ennyi az egesz :) Valahol ott van az a no akire vagysz, csak meg nem talalkoztal vele.21 evesen meg nem kellene igy gondolkodnod. Es azzal, hogy itt varsz valaszt nem jutsz kozelebb a megoldashoz, szerintem. 20 l

2014. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Alapból rosszul gondolkozol.


Mi van, ha én veled akarok élni életem végéig, de nem akarok férjhez menni? Emiatt lemondanál rólam?

2014. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
szőrszálhasogatás:P
2014. nov. 23. 21:41
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is 21 éves vagyok, és hosszabb távú kapcsolatra keresek-kutatok lányokat férfiként, tehát nem mondanám, hogy egyedül lennél a dologgal :)


Hogy őszinte legyek, a kérdés alapján még normálisnak tűntél, azonban a válaszaid már arról tanúskodtak, hogy kicsit bosszantó természet lehetsz, nem tudnám megmagyarázni, pontosan miért gondolom így, szimplán, nálad is biztos volt már úgy, hogy láttál egy kérdést itt, esetleg egy választ, vagy bármilyen más szöveget bárhol máshol, és negatív véleményt alkottál az adott íróról úgy, hogy talán te sem tudtad pontosan az okát, miért unszimpatikus.

Persze nem mondom, hogy feltétlen gond lenne veled, viszont érdemes lenne elsőként magadba nézni, kikérni a teljesen őszinte véleményét azoknak, akikben teljesen megbízol, megpróbálni kicsit változtatni egy-két dolgon, majd tovább próbálkozni a lányoknál :)

2014. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sőt, ha ez megnyugtat, én nőként is erre a következtetésre jutottam, és veled egyidős vagyok. :) Amíg nincs meg a megfelelő személy, építgesd az életed más területeit.
2014. nov. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
00:32, értem én, nem zavar ,hogy kimondod ,ha unszimpatikus vagyok, viszont áruld el nekem, azok akik bunkók, idegesitőek, csalják a barátnőjüket pénzéhesek és semmittevők ráadásul 70 es IQ-val rendelkeznek, ilyen srácoknak jut ?:) Akkor ezek szerint nem kell magukba nézniük... :) Értem én ,hogy 1 ember sem tökéletes, de ne is törekedjünk a tökéletességre, mert a végén csak 1 felfúvalkodott hólyag lesz az eredmény .:)
2014. nov. 24. 17:32
 18/22 anonim ***** válasza:

Lenne mit tanulnod a 70-es IQ-val rendelkező emberektől, mert neked talán még annyi sincs.

00:32-nek jók a megérzései. Keressetek csak rá a kérdezőre, és láthatjátok, hogy csak egy primitív troll. :))

A kérdésre: de, lehet feleséged, ha hozzád hasonló selejtes nőt találsz. :))

2014. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az ,hogy itt a hülye kérdésekre, csak hülye választ adok ahhoz neked semmi közöd! :) Ennyi erővel te sem különbözöl tőlem.Miért nem mész és csapod rá a bejárati ajtót a herezsákodra, te genetikai hulladék :D
2014. nov. 24. 19:44
 20/22 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem lesz feleséged.
2014. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!