Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék új életet kezdeni,...

Szeretnék új életet kezdeni, hogyan kezdem el?

Figyelt kérdés
Pár éve találkoztam egy sráccal, akibe beleszerettem, és évekig szenvedtem miatta, mert plátói volt. Feladtam érte önmagam, és a jelenlegi barátaim nem az igazi énem ismerik, hanem azt, amilyen a srác miatt kezdtem el lenni. Nem kötődöm ezekhez a barátokhoz, és szégyellem, hogy évekig megjátszottam magam, hogy befogadjanak, de szeretnék újra önmagam lenni, és új barátokat találni, akik elfogadnak olyannak is, amilyen valójában vagyok, akik előtt már nem kell megjátszanom magam. Hogyan kezdjem el?
2014. nov. 25. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony jó kérdés! De szerintem nem nehéz új barátokat szerzni,mert ha iskolába vagy akkor még könnyebben találhatsz másokat,vagy ha dolgozol,akkor meg ott kezdeményezz új barátokat!
2014. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Új élet alapja, hogy az addigi kialakult kotelkeinket megszakitsuk az emberekkel. Különben nem tudnal elszakadni az előző életedtől.
2014. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ember évekig nem tudja megjátszani magát. Nem értem, ha beilleszkdtél abba a társaságba miért nem tudod magad nem megjátszani, már úgyis befogadtak, nem?
2014. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már az is kérdés,miben játszottad meg magad? Akik "befogadtak" miért fogadtak be? Ha a közösségben lévő szigorú szabályt szegtél meg akkor nem biztos,hogy megbocsátanak neked. Ugye nehézzé vált másnak lenni? Kezd el önmagad vizsgálatával és azzal mi az ami a legjobban ingerel? Mi lehet az ami legjobban fáj neked?Valóban nem kötődsz a jelenlegi barátaidhoz? Milyennek ismered az igazi énedet?
2014. nov. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már elkezdted. Megtetted az első lépést már:)
2014. nov. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az elhatározás megvan, gondold végig hogy lennél boldog és élj aszerint
2014. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!