Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is, aki depressziós...

Van más is, aki depressziós hangulatra vált Újév 1. napján?

Figyelt kérdés

Előre félek attól a szürke, rossz érzéstől, ami évek óta elkap Újév első napján. Felkelek, és magával ragad az elmúlás érzése, sírok egész nap, ami megpecsételi az első heteimet. Nagyon rosszul érzem magam,ilyet az év többi napján soha soha nem érzek, és nem tudom ezt mi váltja ki. Talán a nagy kontraszt, hogy szilveszterkor feljajtás, buli, röhögések, jókedv, másnap meg mintha kihalt volna az emberiség? Hogyan győzhetném le a rajtam eluralkodott szomorú érzést?

(25N, és nem vagyok magényos)



2014. dec. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért van depressziós hangulatom olyankor, mert halálra unom magam, minden unalmas aznap.
2014. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, de egy szokványos hétköznap is unalmas mondjuk a 2 ünnep között. Akkor miért nincs depis hangulat? Miért pont elsején??
2014. dec. 13. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van kb. 10 eve, en is 25 vagyok. Par nap alatt elmulik, igy nem nagyon foglalkozom vele.
2014. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én december közepétől így vagyok... Már lassan 10 éve. Utálom a karácsonyi hangultat, azt hogy minden nagyáruházban szól az "ünnepi" zene. Már a hideg is kiráz tőle. Ilyenkor inkább csak olyan boltba megyek ahol ez nincs. Rosszul vagyok a feldíszített házaktól, a díszvilágítástól. Ki se megyek az utcára hacsak nem muszáj.
2014. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem minden napom kb egyforma. a különbség csak annyi, hogy nem kell menni dolgozni!
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!