Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem hívtak meg a barátaim egy...

Nem hívtak meg a barátaim egy házibuliba sem a faluba, mindig találtak valami kifogást. A Szilvesztert egyedül töltöm majd. Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Az én hibám is, mert nem vagyok az a beszélgetős típus meg az a ívócimbora. Otthon inkább magamban írogatok meg ilyesmi. De jó lett volna bulizni egy jót mint a többi ember. És ráadásul az egyik elit buliban ott van a lány aki tetszik, ezzel el is úszott a lehetőségem, hogy beszéljek vele. Bár ő amúgy is férfimodellekkel bulizik. Az olyanok meg én, az evolúciós zsákutcák maradjanak itthon, nem igaz?
2014. dec. 25. 08:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Itt gyülekeznek azok, akiket kihagyják a buliból. Jelentkezem én is🙋‍♀️. Még pár hónapja volt egy buli, amire meghívták egy barátnőmet is, aki nem ismerte a társaságot, csak a szervezőt. Én már korábban buliztam együtt a társasággal, szóval mondhatni jóban voltam velük, és bemutattam a barátnőmet, meg tök jól ment minden. Erre most látom a storyt, hogy együtt buliznak a franc tudja hol, és nekem valahogy elfelejtették említeni. Barátnőmmel tegnapelőtt találkoztam, nem mondta, és egy másik sráccal is tegnapelőtt, ő sem. Ezen kívül unokatesóm is benne van a társaságban, és egy másik nagyon jó barátnőm is. Ma szintén találkozom a barátnőmmel, kíváncsi vagyok mit mond majd. Nagyon fáj ez, pedig tudom hogy nem kellene. Ez van.
2022. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!