Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még normális, szerető...

Léteznek még normális, szerető, őszinte és kedves lányok, akiknek nem a pénz és a menőség a fontos?

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt veszem észre, hogy annak ellenére hogy normális, kedves, és őszinte vagyok, minden csaj leszar. Ennek nem kellek, annak nem kellek, ez nem áll szóba velem, meg az se.

Itt mindenkinek az iPhone, pénz, páwaság, és az izmos test kell ? Egy épeszű csaj sincs már aki kicsit gondolkozott és rájött hogy talán van a pénznél és a kinézetnél fontosabb dolog ?

Nem vagyok ronda, megvan a saját egyedi hozzáállásom, stílusom (amiből már elég kevés van a Földön), és mégsem keres senki ilyen embert.

Mi a łŁ$ -van már veletek ?!


Vannak olyan emberek akik még a _csátok is kinyalnák, csak azért hogy felismerjetek benne valami egyedit, és utánozhatatlant.


17/F



2015. jan. 2. 14:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
üdv a klubban...
2015. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

"Nem vagyok ronda"


Fontos az önbizalom, a de a szépség egyetlen igazi mérőfoka, hogy van-e csajod. Ha nincs, akkor nem vagy elég szép. Aki igazán szép és vonzó, azt a jellembeli hiányosságai ellenére is megtalálják a nők.

2015. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Leteznek meg csak keresgelni kell ;)

Az a baj h neha mi se vesszuk oket eszre de en konkretan ilyen lanyt keresek..

Csak egy kis turelem es megtalalod a hozzad illot ;)

2015. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

hát iPhone nekem aztán nem kell..

pénz.. hmm ha megvan az az átlagos életmód(nincs éhezés stb.) akkor ez se zavar

páwaságtól kiráz a hideg

izmos testes meg bármikor lehet varázsolni, csak ido kell

17/L

2015. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező hány lánynál szoktál kezdeményezni?


Hány lányhoz mentél oda ismerkedni az utóbbi 1 hónapban? Fél évben? 1 évben?


Ha megtetszik egy lány éjszakai szórakozóhelyen, vagy a suliban, az utcán, a boltban, a buszon, stb, akkor oda mersz menni hozzá ismerkedni?

2015. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Léteznek. Nekik a külső a fontos.
2015. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem szeretek ilyen kérdésekre válaszolni, mert mindig lepontoznak a semmiért :( Ha azt írnám, hogy csak a pénz meg az izmos test kell akkor azért vagyok lepontozva , ha meg az ellentétét akkor azért..

de mind1.. leírom a véleményem azt szeva

2015. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:

Gyönyörű és szerető barátnőm van másfél éve.

Amikor összejöttünk, le voltam égve anyagilag (vonatjegyre alig jutott le a Balatonra), Nokia butafonom volt, életemben nem voltam fodrásznál, vékony vagyok bár szálkás, semmi általad felsorolt dolog nem volt amire a te verziód szerint buknia kellett volna. Mégis itt vagyunk most is, nagyon szeretjük egymást, együtt oldjuk meg az élet nehézségeit. Pedig rendszeresen kell lekoptatnia a próbálkozó csajvadászokat.

Szóval ne a nőket hibáztasd, hanem nézz oda jobban, vagy keress új társaságokat.

2015. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves ötös...

Egyszerre EGY lánynál kezdeményezek, nem keverem a szart.


[Beszéljünk a tavalyi évről]

Az utóbbi egy hónapban (december) 5 csajjal szerettem volna megismerkedni, abból az egyik úgy akart ismerkedni hogy kiderült hogy 2 hete kapcsolatban van, köszi facebook !

Éves szinten nem számolom...


Nem járok diszkóba, és nem is fogok. Sok a részeg, és senki nem vesz komolyan senkit. Főleg nem a drogosok, főleg nem itt, ahol 80%-a az, még a csajoknak is.


Oda merek menni természetesen, ezért nem értem hogy mi a hiba.

Lepontozták a kérdésedet, pedig jogos és jó kérdés !

2015. jan. 2. 15:37
 10/12 anonim válasza:
Vannak!! En is olyan vagyok
2015. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!