Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányoknak miért könnyebb...

A lányoknak miért könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Milyen egy normális férfi?
2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem könnyebb párt találniuk. Szex partnert, na azt valóban, de a dugó pajti teljesen más mint egy pár.
2015. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

"Az én köreimben úgy tapasztaltam, hogy rengeteg normális lánynak nincs párja, pedig nem egy Brad Pittet akarnak."


Bocs, de ezt nem hiszem el.

2015. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell elhinned ahhoz, hogy igaz legyen. :)
2015. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Az a probléma, hogy az ilyen lányokról mindig kiderül, hogy tized annyit sem tudnak nyújtani a férfi számára, mint amit ők elvárnak.
2015. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Ráadásul, hogy egy nő mit mond, meg mit tesz az két külön dolog, lehet, hogy azt mondják normális pasi kell de tipikus bunkóra nedvesedik a bugyi...
2015. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg ez nem így van.

Persze, vannak olyanok is, de ez fordítva is ugyan úgy működik. Normális pasinak mondott egyén akar felszedni normális nőt, de nem nyújt semmit és a cicababákra áll fel neki. Ezeket nem lehet nemekre korlátozni, mert mindkettőnél ugyan úgy jelen vannak.

2015. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

"Nem könnyebb párt találniuk. Szex partnert, na azt valóban, de a dugó pajti teljesen más mint egy pár."


Ezt egészíteném ki azzal, hogy annyiból azért mégiscsak könnyebb a lányoknak, hogy nem nekik kell kezdeményezniük.

2015. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a környezetembe és amerre járok neten mindenhol azt látom, hogy a lányoknak sokkal, de sokkal könnyebb.

Most azt, hogy amúgy hogy megy azt igazából senki sem tudja, mindenki csak azt mondja amit a környezetében lát.

Meg mondjuk itt az oldalon is, ha valaki ki tesz egy ilyen kétségbeesett kérdést 1 lányos ra kb. 40 fiús kérdés jut.

Állandóan azt lehet olvasni, hogy egy fiú így nem mer, úgy nem mer kezdeményezni, lányokról nagyon ritkán látok ilyet. Akkor még is hol vannak az olyan lányok akiknek annyira nehéz (nyilván nem a nagyon rondákra gondolok, mert nekik mindig nehéz, és az is marad az ilyen bármelyik nemből) és azok akik annyira kezdeményeznek?...

Csak, mert többen írták, hogy olyan nehéz a lányoknak is, de valahogy én sehogy nem látom így, pedig akarom! Persze nem ez az oldal alapján írom ezt, ha esetleg valakinek úgy jönne le.

2015. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%

"Mert több van belőlük."

Akkor pont, hogy nehezebb lenne, nem?:D

2015. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!