Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kiszabadulni a...

Hogyan lehet kiszabadulni a magány rabságából?

Figyelt kérdés
Amikor már az idegen emberek társaságát is alig tudod elviselni, mert úgy érzed meg kell felelned mindenkinek?

2015. febr. 11. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot egy kicsit pontosítani kellene.Hány éves vagy ,milyen nemű,mivel foglalkozol ,stb.
2015. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Al alapprobléma, hogy nem mindenkinek kell megfelelni, hanem elsősorban magadnak. Először magaddal legyél jóban, találj hobbit, olvass, végezz tanfolyamokat, tanulj és amikro lekötöd majd magad, találsz barátokat, akik hasonló érdeklődésűek és megfelelni sem kell nekik.
2015. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

27 éves nő vagyok gyesen vagyok itthon.

Még van másfél évem óvodakezdésig.

Látom mások hogy igyekeznek, látom milyen csinosak, látom milyen büszkék, ügyesen végzik munkáikat, sajnos nincsen hobbim.

Az internet előtt töltöm a szabadidőmet és igyekszek emberekkel komunikálni válaszokra várva.

Férjem nem nyújt segítséget észre sem veszi hogy valami gond van, amikor meg mondom egyik fülén be a másikon ki.

2015. febr. 11. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:

interneten is lehet társaságot találni...én pl neten ismertem meg a legjobb barátom és évek óta szinte minden este 2-6 órát beszélünk skypeon (mikrofon)...


ha nincs hobbid az sajnos kicsit hátrányos, de sosem késő találni...akár otthon tanulhatsz új dolgokat...pl tanulhatsz főzni, vagy baba-mama fórumokon írhatsz, simán lehetsz fontos tagja 1 közösségnek...vagy szakmádban nyújthatsz segítséget, ezáltal új embereket megismerve beszélgetni...

2015. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem érdekel semmi!

Vagy mégis, de azt nem csinálhatom.

Szeretek rendezkedni, ide oda pakolni , változtatni, szobát házat átrendezni.

De mivel sajnos anyósoméknál lakunk ezért egy nem helyére illő tányér vagy pohár is visszakerül a helyére rövid időn belül.

Én mindig is szerettem volna egy sajátot, egy saját házat,virágos kertel, de mivel ez nem a sajátom ezért ihetem sincs vele, mert mindennek meg van a helye indokos okkal.

2015. febr. 11. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos mindig és mindig előjön az anyóssal együttélés problémája.

Ez önmagában egy olyan probléma,ami megkeseríti az emberek életét ,nem szabadna belemenni .Ezt az állapotot meg kellene szüntetni,sajnos ezen nincs mit beszélni.

A másik észrevételem,hogy az interneten történő megoldáskeresés lehet zsákutca és beszűküléshez vezethet,nem szagad bízni benne ,mint kizárólagos kommunikáció ,amennyiben nem követi tényleges kapcsolat barátnőkkel,stb.Ha beragadsz az íróasztal mögé és nem tudsz kijutni onnan,akkor nem ér semmit,még az internet sem !!!

2015. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván ezzel csak úgy lehet kezdeni valamit, ha teszel érte. Meg kell erőltetned magad és ki kell mozdulnod. Fordítsd a javadra, hogy anyóséknál laktok és passzold le neki a gyerkőcöt napi 1-2 órára, aztán gyerünk sportolni!

Aerobikot, Trx-et vagy valami hasonló divatos sportot, de KEZDJ EL! Egyrészt javít a közérzeteden és a kondíciódon a mozgás, másrészt barátokra találhatsz. Amíg a gép előtt gubbasztasz, nem fog változni semmi. Esetleg annyi, hogy a férjed megunja a folyamatos mélabúdat és ...

2015. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tökéletesen megértem a helyzetedet, én is gyesen vagyok itthon. Ha nagyon magányos vagyok, elmegyek sétálni, felhívok valakit, berakok valami szép zenét, jógázom. Általában a mozgás vagy bármilyen változás jót tesz. Ha együtt laksz az anyósoddal, esetleg megpróbálhatsz közeledni hozzá, ha kedveled, amíg náluk laktok, érdemes jóban lennetek. Kitartást! :)
2015. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!