Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üresnek érzem magam boldognak...

Dominik.ballo kérdése:

Üresnek érzem magam boldognak kéne lennem de még is sokszor csak úgy rámtör egy fájdalmas érzés már már sírni van kedvem ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mitõl van az hogy sokszor hirtelen rám tör egy fájdalmas érzés egy üresség érzet boldognak kéne lennem sokszor tényleg olyan mintha már az is lennég mosolygok meg minden de bellül annyi minden kavarog bennem és ha rákérdeznének hogy boldog vagyok e azt mondanám hogy az vagyok hogy ne aggódjon de el is mennék nehogy elõtte elsírjam magam mert tudom hogy nem vagyok az de bármennyire fáj bármennyire igyekszem ha ezt elkéne mondanom szemtõl szembe vagy ha ezt ki kéne fejeznem akkor mintha gombóc lenne a torkomon nem megy csak így írásban... mit csináljak???

#érzelem #kifejezés #üres #kavargás #üresnek #fojtom #szemtõl #boldognak
2015. febr. 24. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Tizenéves, sőt akár huszonéves korban elő tud jönni ilyen. Még "tanulod" a létezést.

Keress célokat, próbálj ki új dolgokat. Menj emberek közé!

Próbáld meg a hétköznapi dolgokat, amiket minden nap ugyan olyan szögből látsz, egy új perspektívából megnézni.

2015. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,ahogy megfigyeltem rám azért jön ilyen érzés,mert mostanság az életemben nem sok sikerélményem van(munka,család,kapcsolatok,sport,tanulás),sorra hullanak el a próbálkozások.Ez miatt egy életképtelen senkinek érzem magam,ami miatt nem tudok boldog lenni.
2015. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A héten pánikrohamjaim voltak szóval neurológushoz mentem (pszichiáterhez akartam de ö tovább küldött) megvizsgáltak és adtak gyógyszert reggel este fél-fél. Eddig úgytünik hogy hat... :)
2015. márc. 14. 20:34
 14/14 A kérdező kommentje:
A pánikrohamjaim megszűntek de a fájdalmas érzés megmaradt :( sokszor legszívesebben öngyilkos lennék :( de nincs hozzá elég erőm :(, amúgy már rég vonat, vagy autó elé ugrottam volna, vagy felvágtam volna az ereimet nem úgy ahogy csinálom hogy csak hegek legyenek hanem úgy hogy el vérezzek...
2015. szept. 27. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!