Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok,dolgozom,több mint 2 éve,ugyanis befejeztem a sulikat.

De az életem annyira unalmas,hogy erre nincsenek szavak!Konkrétan 2-éve nincsenek barátaim,barátnőim voltak,csak van akikkel nem működött,szóval nem tartottak sokáig.Mindennap csak dolgozom,hétvégén takarítok itthon,vagy valamit csinálok,csak hogy lefoglaljam magam.De tökre érzelem mentes vagyok,nem vágyom barátnőre,nem tetszik senki nem érdekel senki,csak egy barátot szeretnék..És itt nem az a baj,hogy unalmas lennék,mert van egy két lány itt akivel barátkozom,csak ez a baj hogy annyira beleszoktam hogy lányokkal beszélek,hogy fiúkkal nincs közös témám,lányokkal tudok csak elbeszélgetni,de általában messze laknak tőlem.Utálom,hogy habár mindenem megvan,mert magamnak megdolgoztam mindenért,de nincs egy barátom aki meghallgatna,akivel hülyéskedhetnék,esetleg bulizhatnék egyet :|.Annyira unatkozom jelenleg is,hogy szinte fáj,csak zenét hallgatok,vagy videókat nézek,vagy vásárolgatok egymagamba..Fogalmam sincs,hogy mégis hogyan lehetne változtatni az életemen,adok magamra,elég drága dolgaim vannak (nem felvágásból),mindenkivel kedves vagyok,megértő.Azért kezdtem el drága dolgokat venni (ruhák,cipő stb) hogy talán így esélyesebb lesz,hogy legyen egy barátom,mert tény,hogy Budapesten egy kínai cuccos gyerekkel lese állnak.Na de én dolgozni járok hétköznap,hétvégén megy hova is mennék egymagam?Nem vagyok az az odamegyek valakihez/valakikhez ember.Picit félénk,vagyis sose szólítanék le senkit az utcán,akit nem ismerek.Nem lenne semmi bajom,ha csak egyetlen barátom lenne :( Nem tudom mit tehetnék.



2015. márc. 7. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de lehet neked gucci vagy armani cuccod attól még nem lesz barátod.Én például pont leszarom,hogy a barátom kínai ruhát hord vagy éppen nike-t,nem ettől a barátom valaki ,vagy nem ettől nem szimpatikus az illető.
2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2015. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem armani meg nem gucci,csak divatos dolgok,csak jelen esetben fogalmam sincs mit tegyek,próbálkozom itt "beilleszkedni",de így belegondolva tényleg nem ér semmit,ha valakinek sok pénze van,és jó ruhákban jár,maximum nem nézik le,ennyi.
2015. márc. 7. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia,Budapest.
2015. márc. 7. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kimozdulni otthonról,mert ha otthon ülsz akkor nem fogsz tudni ismerkedni.Menj el bulizni,vagy konditerembe ott is lehet haverkodni,vagy sportolj valami egyesületben .Ezeket tudom ajánlani
2015. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Pécsen.

Igaz barátokat nem érdekli, hogy mennyi pénzed van. Nem azért vannak veled.

2015. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másik felhasználóval írtam, azért nem stimmel a százalék. 2. válaszoló vagyok.
2015. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam,egyedül hova is mennék?:) Sehova.Bulizni nem jarok,sose voltam,max ilyen házi buliba.Másrészt nem szólítgatok le idegeneket :/
2015. márc. 7. 21:57
 9/9 anonim válasza:
hasonló cipő...
2015. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!