Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert sirok egyfolytaban ha...

Miert sirok egyfolytaban ha egyedul vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor tarsasagban vagyok vagyok vagy van velem valaki nem sirok, de ha magamban vagyok akkor sirok...! de altalaban csak akkor sirok ha a baratom nem mutatja ki anyira hogy szeret.. ! igazabol felek attol hogy meg csal es mikor nem ugy ir vagy nem beszelunk anyit azt erzem masal beszel es azert hanyagol... ! am nem vagyok terhes ebben bisz vagyok, kerlek segitsetek miert van ez... ? es azt is tudni kell rolam hogy amugy nem vagyok egy siros tipus filmeken sem sirtam meg soha, es temetesen sem most barmin el kezdem a sirast :(

2015. márc. 20. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Mert csak sajnáltatod magad! És tuti megcsal! Én is megcsalnálak! Keress rá a neten biztos találsz valami jó divatos betegséget ami erre illik aztán panaszkodj itt tovább hogy milyen beteg vagy!

Á! Újabb hisztis csaj! Gyerek vagy még szerintem!

Gondolkozz már értelmesen!

Már amúgy néha kezdem megérteni a bu.znyákokat!

2015. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért kezdessz el sirni ha egyedül vagy mire gondolsz?
2015. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De be tudsz hisztizni ilyen dolgokon hogy nem érzed szeret, meg nem úgy ír vissza, meg megcsal....beszélgess vele a problémáktól amit itt is leírtál! Talán akkor megnyugszik a lelked és nem fogsz sírni.
2015. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jó tanács: téveszmék gyártása helyett inkább járj iskolába és tanulj (kezdhetnéd a helyesírással)

a tanulás leköti a figyelmedet és megalapozza a jövődet

2015. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itatod az egérkéket?
2015. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy MIIIIII? próbáltál már nem féltékenykedni? hidd el rohadtul jókedved lesz tőle, és ezzel akár meggátolhatod, hogy emiatt szakítson veled a palid.
2015. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pszichológus!

SOS!

2015. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia ha valaki meg akar csalni akkor ugyis meg fog csalni, és jol mondták előttem kösd le valamivel a figyelmed az meg,hogy sirsz ha egyedül vagy megoldás egyszerű boldogtalan vagy, mert mondtad ha tarsoságban vagy nem sirsz mert elteri a figyelmed, de mikor egyedül vagy gondolkozol.
2015. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!