Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagy magányos szerinted?...

Miért vagy magányos szerinted? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Mert eléggé introvertált vagyok, emiatt nehezen nyitok új emberek felé, nehezen alakítok ki kapcsolatokat.

21F

2015. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Azért mert rákos lettem 2010-ben és az összes barátom és a családom nagyrésze is elfordult tőlem ez miatt.


39/F

2015. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Legfőképpen azért mert nem merem felvállalni az érzéseimet, félek hogy gyengének látnak. Egyéb okok: Koromhoz képest mások elmondása szerint komoly vagyok, holott csak megválogatom kik vesznek körül. (Ritka az az ember aki a hátad mögött nem mond semmit.) A külsőmmel nincs baj, a fő gond az hogy kortársaim jelentős hányada vagy éretlen, vagy fura vagyok nekik. A külsőmmel nincs gond belső és külső visszajelzések szerint. De azért bízok benne hogy megtalálom egyszer az igazit... :) 19/F
2015. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem érzem magamat magányosnak. Viszont egyedül vagyok. Hogy miért? Mert egy tuskó vagyok.
2015. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mert igényes vagyok, ha kapcsolatokról van szó.
2015. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nincs rá idöm és pénzem se... :(
2015. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ja bocs 16-os vagyok


F/20

2015. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Néha érzem csak magam annak, pedig sok barátom van. Attól érzem ritkán magam egyedül, hogy ennyi idősen már azt hittem, hosszú boldog párkapcsolatban leszek, és egy kicsit lemaradva érzem magam. Erről is én tehetek, mert nem nagyon fog meg senki. 22L
2015. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaim. Múltba sokan bántottak, és sokat csalódtam másokban, ezért nem tudok megbízni az emberekben, aki nyitni próbál felém, azt eltaszítóm, mert nem tudom valójában mit gondol rólam, és kibeszél e a hátam mögött.

Jobb egyedül, mint 2színű, érdekemberekkel körbevéve.

20/f

2015. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Baratnoim vannak, de párom nincs.Azért mert csúnya vagyok.Nagyon rossz ez így, nemtudom meddig birom még a maganyt.
2015. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!