Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagy magányos szerinted?...

Miért vagy magányos szerinted? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 18:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ja 20-as vagyok 25L
2015. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
65%

mert válogatós vagyok "állítólag" :D


egyébként meg nehezen nyitok az emberek felé, ritkán mozdulok ki... ja,s hangulatember vagyok , ami nagyon rossz :(((

23/L

2015. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Nem tartom magam érdekes embernek, jó társaságnak. Nincs miről "mesélnem",nem tudok témákat felhozni.

Most az egyetemen ez talán változni fog, próbálom magam olyan helyzetekbe hozni, ahol muszáj beszélnem, nyitnom mások felé.

Most itthon ülök (vidéki vagyok és Budapesten tanulok, hazajöttem hétvégére), és eszembe jutott, hogy mások biztos legalább facebookon dumálnak egymással...

2015. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

27F. És még sose volt barátnőm. Azt hiszem erről már lecsúsztam, legalább is esélyét nem látom hogy a mesebeli jótündér holnapra hoz egyet mert képtelen vagyok ismerkedni.


Nincs nagy társaságom mert kevés embert ismerek, nehezen teremtek kapcsolatot másokkal. Mindig is problémát okozott a másokhoz viszonyulás, az érzelmi intelligenciám valahol a béka segge alatt van. Úgyhogy vagyok egy n+1. introvertált a középszerűen kiszámíthatóan unalmas életével, de fel a fejjel, biztosan lesz még rosszabb is.

2015. márc. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!