Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehetne kezdeni a zárkozót...

Mit lehetne kezdeni a zárkozótságommal egy egyetemen?

Figyelt kérdés

Szóval én az alkoholista szüleim terrorizálásai miatt lettem ilyen, főleg az elmebeteg lekibeteg alkoholista anyám tehet róla na ő csak rajtam és tesómon vezette le a napi gondjait, halucinációit.

Apám meg egy szétszort, senkiházi alak aki igaz szorgosan dolgozott de igazán sose szerette, amit csinál folyton okoskodik de szinte nulla szakmai a tudása, és utána magába beszél stb.

A házunk egy tragédia a konyha plafonig kávés tiszta kupi van, a fürdőszobába a csempék mióta az eszemet tudom le vannak esve de ennek ellenére jól megvoltunk sose voltunk koszosak. Csak mikor jött valaki vendég akkor nekem éget a pofámról a bőr, hogy anyám és apám ilyen igénytelen volt már rá többször példa hogy össze hajtottam a ruháikat és beraktam a szekrénybe erre anyám kihúzta az egészt mert semmit nem talál meg... Szóval menthetetlenek már allig várom hogy saját életem legyen és őket soha többet ne lássam.


Tervbe van nálam egy egyetem elvégzése a technikusi végzetségem után ami jövő ilyenkor lesz, de ahhoz pót érettségiznem kellene javítanom kell matekból érettségiból és fizikából kellene még előre hozottat tennem ehhez meg pénzre van szükségem ami most igazán jól jönne.



2015. ápr. 1. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
"Szóval én az alkoholista szüleim terrorizálásai miatt lettem ilyen, főleg az elmebeteg lekibeteg alkoholista anyám tehet róla....." Mennyi idös vagy? F/L?
2015. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod nem vagy elég erős, hogy feldolgozd, és segítségre van szükséged akkor keress fel egy szakembert.!

Vagy pedig egy barát/rokon is sokat segít, hogy megbírkozz vele.!

Ha egyetemre szeretnél menni, akkor tegyél meg érte mindent, és javíts, csak magadra koncentrálj, a jövődre.!

Hagyd hogy tönkre tegyék az egész életedet, ne hagyd hogy hatással legyenekrád, az életedre.! Sok sikert kívánok, és remélem minden helyre jön.!

2015. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hiszek az álmaiban és ha nagyon szorgalmasan tanulok akkor talán össze jöhet a dolog, te egy másik kérdésben páran már lebeszéltek az egyetemről mondván hogy ha eddig hülye voltam matekból, meg gyenge az átlagom a technikusin akkor mit gondolok stb.


Tudom hogy rohadt nehéz főleg így hogy szinte Zárkózott vagyok ez is rá tesz egy lapáttal...

de most legyek egy néma közmunkás akire tesznek nagy ívben, egyébként nyáron diák munkába kipróbáltam másodszor! és nem volt túl jó

2015. ápr. 2. 06:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy ez április elsejei dolog... Mert különben a víz kiver.


Amúgy én év közben kettes-hármas voltam matekból egy messze földön hírhedt matektanár fakultációs csoportjában (a kedvenc tanárom egyébként) mindezt tanulás és ráfordított plusz munka nélkül. Aztán felsőfokúztam ötösre és választottam egy egyetemet a meglévő pontszám feléért.


Első féléves matek tárgyakból úgy megbuktattak...

2015. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyik egyetemre és azon belül melyik szakra jársz?
2015. ápr. 2. 15:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem vicc :(
2015. ápr. 4. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem vicc :( 20F
2015. ápr. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!