Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te hogy oldanád meg ezt a...

Te hogy oldanád meg ezt a problémát? Magány.

Figyelt kérdés

A probléma hogy nincs barátnőd!



26 éves férfi vagy!

Bulit nem szereted. (Fóbia)

Iskolába nem jársz.

Munkahelyed nincs de napi 8 óra online munkából megélsz!

Internetes társkeresőn 7 éve senki nem válaszolt mégha fizettél is akkor sem!

A városban nincs közösségi hely!

A könyvtárba csak a takarító olvassa a könyveket!

Nem költözhetsz el mert a körülmények nem engedik!

Nincs egy haver ismerős vagy barátod sem!

Nem tudsz kivel beszélni mert szervkereskedőnek hisznek vagy a személy korábbi tapasztalatai alapján más emberekkel azt hiszik rossz ember vagy!


Mit tegyek egy ilyen mértékű probléma leküzdése érdekében?



2015. ápr. 4. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én változtattam a megjelenésemen, jó ruhák, konditerem, ez azt eredményezte hogy kis fiatal p*csák csak úgy lesnek az utcán. Bár nekem sincs most láthatáron senki, de ezekből következtetve tuti lehetne. Szeretnék még később egy jó kocsit vagy motort, amivel felvághatok nekik.


Amiket felsoroltál nem olyan nagy ügy egyik sem, viszont magadon alakíts akkor is ha azt gondolod Te jól érzed magad, vékonyan, súlyfelesleggel, hisz lehet másnak pont az esete lennél, csak nem a jelen állapotban, hanem mondjuk izmosan, tetováltan meg borostásan stb.

2015. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, kívülről is rakd rendbe magad, ha valami nem tetszik magadon, de inkább alakíts ki egy olyan életet, amiben boldog vagy. Ha az látszik rajtad, hogy elégedett vagy az életeddel, akkor lesznek barátok, lesz barátnő. Addig nem.
2015. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, és csinálj valamit, aminek értelmét látod. Keress egy hobbit. Amit szeretsz.
2015. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először is nem raknék felkiáltójelet minden istenverte mondat végére!


Na jó, viccet félretéve. Gyökeresen változtatnék. Elköltöznék egy nagyobb városba, keresnék munkát - és NEM online munkát, hanem ahová be kell sétálni szépen felöltözve, mosolyogva, stb... És eljárnék mondjuk sportolni, táncolni, akármit csinálni. Ami érdekel. Kész.

Ja, leírni könnyű, igen. De egy próbát megér, mert így bele fogsz fulladni az önsajnálatba. Tapasztalat...

2015. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy . Fiatalon jártam sok helyre , iskolákat , tanfolyamokat végeztem , sok melóhelyem volt ,sportoltam és éltem külföldön . A züllés és kábszer kimaradt . A barátok legtöbbje érdekből van másikkal vagy csak unalom miatt tart vele , tisztelet a kivételnek . A csajok-nők is játsszák magukat és kígyó természetű a legtöbb . Csömört kapsz majd ha beindul az életed és tapasztalod hogyan akarnak maguknak tudni és beleavatkozni a privát ügyeidbe , kiforgatni stb . Rád akarják terhelni nyomorukat és a szemléletüket , bekategorizálnak és nem engednek ki a saját szemléletükből . Magad ura vagy és lehet neked a legjobb , semmit nem vesztesz így se . A hiány és a vágy keseríti meg az embert , az meg nem valósul meg és nem ad semmit sem .
2015. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én tippjeim:

- Keress egy igazi munkahelyet!

- Keress valami társas hobbit, még ha fizetni is kell érte. Rengetegen vannak akik 20-30-40 évesen állnak neki valamit sportolni: valami küzdősport, kajak, kenu, valami. Így mindenképp közösségbe kerülsz.

2015. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26 évesen én már rég nem próbálkoznék
2015. ápr. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja igazi munkahelyet. Menjen 12 órázni egy gyárba. azzal biztos menő lesz a csajok szemében!
2015. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan selejt, hogy nincs egy használható képesítése és 12 óráznia kell egy gyárban a szalag mellett. Tudod, amikor kiskorodban anyukádék mondták, hogy "tanulj fiam", akkor nem viccből mondták.
2015. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát így kicsit necces, hogy napközben nem találkozol senkivel... kérdés pl., hogy az online munkát 8tól 4ig csinálod, vagy be tudod osztani műszakokra, mert utóbbi esetben napközben mehetnél tanfolyamokra vagy vmi - nem tudom, nincs-e pl. vmi múzeum, nem annyira zsúfolt szórakozóhely a környéken. Esetleg vásárlás közben beszédbe elegyedhetnél vkivel...


Vagy, ha ezek nem segítenek, akkor költözés pl. Bp.-re vagy nagyobb vidéki városba, hátha ott egy fokkal jobb a kulturális élet.

2015. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!