Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk nektek még nincs elegetek...

Fiúk nektek még nincs elegetek a Magányos barátkozós lányokból?

Figyelt kérdés
Az a férfi, aki egy nővel elkezd "csak barátkozni" az esetek többségében valóban hatalmas lúzer, ugyanis a nőknél teljesen mást jelent a barátság, mint a pasiknál. A férfiaknál az igazi barátság önzetlen, a lány barátságok meg nem sokat érnek, lelki szemetesládának jók pasik, meg szívességek megtételére, meg arra, hogy elsírják magukat, melyik bunkó alfahím hol csalta meg őket, nagyon kevés az olyan lány, aki képes produktívan is hozzátenni valamit, valami értéket egy ilyen kapcsolatba, és nem csak kihasználja a férfit. Szóval én lánnyal nem barátkozom, csak akkor, ha vagy nagyon nem jön be, vagy már van párja, egyéb esetben én udvarlok. Túl sokat voltam már a nők barátzónájában és elegem van a játékaikból és a kihasználásból. Ha barát kell keressenek lányt!
2015. ápr. 27. 12:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez a fiú-lány barátság úgy hülyeség ahogy van. Ma már rendes normális barátot a saját nemből is alig találni, nemhogy a másikból...

Persze ez nem jelenti, hogy nem lehet, csak talán 10ezerből ha 1 van.

2015. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Köszönöm a lepontozást :) eleinte nem nagyon értettem miért kaptam mert semmi rosszat/sértőt nem írtam de aztán rájöttem! Azért kaptam mert ez a kérdés fiúknak szólt és ezért a válaszomat ne vegyétek figyelembe :)

#8-as voltam :)

2015. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

Egy újabb ostoba kérdés. Ugyanazok az ostoba válaszok.


Tessék kérem lepontozni engem. Na, úgy. Széééépen, fiúk.

2015. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

ma 14:43


Igazat szólá!!

2015. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, a legjobb barátaim mind nők, velük tényleg el tudok beszélgetni bármiről. Nem, nem vagyok meleg, és vannak férfi barátaim is, természetesen, de a legbensőségesebb barátságom mindig nőkkel volt. És ez értelemszerűen hozza magával a testiséget is...
2015. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, amit írsz. A barátság arról szól, hogy kölcsönösen elsírjuk egymásnak a bajainkat, kölcsönösen megünnepeljük egymást. A te kérdésedből süt az, hogy meg akarnád dugni az összes lányt, aki a barátod akar lenni.
2015. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Pont ezért meglévő lányismerőseimet még megtartom (nincs sok szerencsére, de őket már megszerettem, ez van), új nőkkel viszont semmilyen formában nem kommunikálok barátilag már évek óta. Ha nincs szex, nincs barátság és semmi más sem. Ha barátkozni akarok, keresek új haverokat, társaságként ezerszer többet érnek a nőknél.
2015. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A barát, akivel szexelsz, nem barát.

Persze ha az azonos nemű barátaiddal is rosszalkodsz néha, akkor nem szóltam

2015. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha lennének "tiszta" férfi-nő barátságok, akkor attól hogy ellenkező neműek, még működhetne a dolog. De igaz a mondás, hogy általában az egyik mindig többet akar.

Egyetlen kivétel van : ha nem látják egymás nemiségét, és tényleg nem akarnak semmi férfi-nő dolgot a másiktól, de ez nagyon-nagyon ritka.

Amúgy a férfiaknak is van felelősségük ebben, mert ők is belementek a "barátságba".

Én egyszer megmondtam egy ilyen jóbarát-lánynak, hogy azzal lelkizzen, akivel szexel is. Illetve, ha lelkizünk, akkor szexeljen is. Fel volt háborodva. :DDD

2015. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!