Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonévesen és szinglin ti...

Huszonévesen és szinglin ti hogyan foglaljátok le magatok?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok de valahogy unok mindent.Dolgozom,kondizok,... de sajnos nem nagy lelkesedéssel.Egyedül a hétvégi bulizás tesz boldoggá.Vagy csak sima magány szeretethiány? Ti hogy vagytok ezzel ?
2015. máj. 24. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt h "ti hogyan foglaljátok le magatok" nem pedig az h milyen életet válaszon.

Az mindenkinek saját dolga.


Am meg a DS-ért pont nem vagyok oda.

2015. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja szoktam bulizni meg ismerkedni csak akkor már satu részeg szoktam sajna lenni.
2015. máj. 25. 11:56
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok az álmaimon. Nem tudom, én sosem unatkozok. Persze jo lenne megtalálni a másik felem, de majd csak...
2015. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hétvégi bulik, ami persze nem jó..ezerszer szívesebben ölelnék át egy nőt kettesben, filmet nézve, mint a haverokat részegen valahonnan hazafelé.. Ott meg rendes lányt találni müvészet. Hétköznap meló, és ha jobb idő van néha kiülünk..borzalmas. Nincs már lány, aki családot szeretne? Nem ez lenne az élet értelme? Vagy én látom rosszul a világot? 23f
2015. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!