Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Transznemű vagyok, kinek...

Transznemű vagyok, kinek mondjam el?

Figyelt kérdés
Elég régóta tudom, hogy az nem egyszerű utálat, amit a testem iránt érzek. Ez annál több. Gyűlölöm a melleimet és már nem tudom mit kezdjek velük. A bő ruhák nem segítenek. Azt sem tudom, hogy kivel beszélhetnék, ugyanis a szüleim nagyon az LGBT közösség ellen vannak. Ha ez nem lenne elég, meleg is vagyok! Mit tehetnék? Kihez forduljak?

2015. máj. 27. 21:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Eléggé. Furán szoktak rám nézni, ha meghallják a hangom, mert az mahasabb. Addig azt szokták hinni, hogy fiú vagyok, ha nem tűnik fel nekik a mellem.
2015. máj. 28. 22:58
 22/31 anonim válasza:
100%
Ha nagyon zavarnak a melleid, lekötheted őket! Binder-t rendelhetsz (tumblr-ön nagyon sok ezzel kapcsolatos linket találhatsz) vagy készíthetsz is (ez csak egy példa: [link] Teljesen rendben van, ha transzfiú vagy, semmi baj nincs ezzel. Kitartás!
2015. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Sokat kerestem bindert, csak sajnos nincs kártyám, így nem tudok fizetni. Sehol nincs készpénzes fizetési lehetőség és annyira szeretnék egyet. Köszönöm, hogy ilyen megértő vagy.
2015. jún. 28. 19:45
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

A binderrel kapcsolatban találtam neked egy cikket, ha tudsz angolul: [link]

Ha nem tudsz angolul, akkor leírom neked a legfontosabb infókat: Győződj meg arról, hogy a binder a te méreted és hogy jó minőségű. Soha ne viselj kisebb bindert. Ha úgy érzed nem tudsz lélegezni azonnal vedd le a bindert, és ha lehet szerezz újat. Soha ne hordd tovább 8-12 óránál és ne aludj benne.

A cikket azért érdemes megnézni, vannak benne linkek weboldalakhoz amik minőségi bindereket árulnak, illetve olyanokhoz amik használt bindereket árulnak, ha a többi túl drága neked.

Kitartás! :)

2015. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24%
Ha a fiúkat szereted ,akkor normális lány vagy, meg amúgy is az vagy biológiailag,akkor mi ez a hülyeség? Nem kell a divatot követni és másolni a sok megkeveredett bolond embert. Szedd össze magad,ne a melled lapítgasd ,hanem rakd ki ,csinálj egy normális frizurát sminket és menj pasizni,ha már őket kedveled. Szánalmas fiú imitátorként hetero srácnak nem kellenél,nőként meg ami vagy normális melegnek nem kellenél.
2015. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, ennek semmi köze a divathoz. Ha én nem érzem jól magam a Biológiai nememben, akkor nem tudok úgy viselkedni, ahogy azt a társadalom elfogadná, mert rosszúl érezném magam a rendes női szerepben. Vannak emberek, akik el tudják fogadni a hozzám hasonló problémával küzdő embereket, sőt, talán még képesek szerelemre is velünk. Mert a külsőm ellenére, lehet, hogy van valami értékelhető a belső értékeim közt. Nem kértelek, hogy döntéseket hozz az életemben, köszönöm.
2015. szept. 29. 21:17
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy transznemű vagy. Lehet, hogy egyszerűen egy picit több benned a fiú mint a lány és azért érzed így, mert még mint lány nem szereztél elegendő tapasztalatot. Velem is így volt sokáig. Azt hittem, hogy igazából lány vagyok és a lányokhoz vonzódok, csak később jöttem rá, hogy nem így van. Mindössze az volt, hogy női oldal egy kicsit dominánsabb volt bennem mint a férfi oldal, de ettől én még nem voltam transznemű és talán Te sem vagy az. De ezt így elég nehéz lenne valóban megítélni. Mindenkiben ott van ugyanis a női és a férfi oldal is, de normális esetben, ha nincs felborulva az egyensúly, akkor ezt észre sem vesszük észre. Ezt egy Jung nevű nagyon híres pszichológus állapította.
2015. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit mondasz. Azonban én nem hiszem, hogy a férfi oldalam ennyire nagyon domináns kéne, hogy legyen. Igazad lehet, de szerintem ez az én esetemben egy kicsit több annál, amit leírtál. Azért Köszi! :)
2015. okt. 3. 09:31
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, igazából egy pszichológus tudná megmondani, hogy tényleg mi a helyzet. Próbálj felkeresni egyet és tanácsot kérni Tőle. :-)
2015. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én a pszichiátert javasolnám, komolyan.
2015. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!