Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált fiú jól kijönne...

Introvertált fiú jól kijönne Introvertált lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ugyan is hasonlóak a reakciók. És talán emiatt nem érzenék azt hogy szégyenlősek egymással" stb
2015. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Két ember aki nehezen nyit a másik felé? Inkább még nagyobb taszításnak hangzik. Egy befelé forduló embernek inkább olyanra van szüksége, aki kirángatja a komfort zónájából.
2015. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? A szerelem nem ettől függ
2015. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy igen, mivel azonos a gondolkodásmód, az értékrend is ha minden jó, szerintem az összhang nagy elégedettséget hozhat.
2015. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben nyilvánul meg az introvertáltság. Ha nem kommunikatív egyikük sem, akkor csak ülnek és nézik egymást, az elég nyomasztó tud lenni. Viszont ismertem olyan lányt, aki nem nagyon szeret kimozdulni otthonról, de azért beszédes és sosem volt kínos csend, amikor vele voltam.

Szóval ha ezt leszámítjuk, jól kijöhetnek egymással, jól megérthetik egymást.

2015. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem attól félne hogyha megismerné a lány aztán találna benne valami olyat amit nem fogadna el
2015. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ITszőke válasza:
az összepassszolás nemcsak attól függ, hogy ki milyen alapvető beállítottságú. Vannak olyan párok, akik "felemás" tulajdonságúak mégis a legboldogabbak együtt. Mi az intro megnyilvánulása? A közös érdeklődés, világlátás és dinamizmus, az élet megélése, a hobbi sokkal jobban összetart, mint bármilyen más személyiségjegy.
2015. jún. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előttem szólóval. Ez majdnem olyan, hogy összeillik_e két szőke hajú? Csak itt egy alapvető jellemvonás van megadva.
2015. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem nm, mert ebben az esetben az ,,ellentétek vonzák egymást,, elvhez fordulhatunk, vagyis egy introvertált lány egy nyitottabb fiúhoz illene
2015. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!