Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkossag megoldas?

Öngyilkossag megoldas?

Figyelt kérdés
Koraszulott voltam szuletesem utan par honapon belul 2 tudogyulladast kaptam meggyogyultam aztan 4 eves koromban hepatitis c vel fertozodtem fel ev alatt gyogyultam (felevenkent kellett menni vervetelre lett 1 +,es aztan at utolso 3 - gyogyultnak nyilvanitottak tehat megyogyultam. Nincs párom es a csaladom osszefog ellenem rolam senki se gondoskodik azt eszek amit talalok nincs ram mosva takaritva stb. Es szerintem csaladom se lehet mert hepatitiszem volt:( mindig gondoltam hogy egyszer felnovok es szereto csaladom leszgyerekeim stb. Es megfogadtem hogy sose hagynam oket ehezni es jo nevelest kapnanak de erre egyre inkabb keves az esely az orvos azt azt mondja egeszseges vagyok mint a makk de nembizom benne szerintem csak az ongyilkossag lenne a megoldas :( Csak azertnem merem megtenni mert az a apamat sajnaln mert o az eggyetlen a csaladba aki szeret elvaltak anyammal de ha tovabb no rajtam a nyomasegteszem kerul amibe kerul szerintem keves ember van aki nap mint nap annyit szenved mint jomagam ezert gondolkozom rajta hogy csinaljam hogy legalabb eletem utolso perceibe ne szenvedjek?

#remeny a szebb holnapban
2015. jún. 10. 15:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
igazán nincs mit :) örülök h jobb belátásra bírtunk :)
2015. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
amúgy a hepatitis c gyógyítható mert nemtudok rola sokmindent valaki felvilágosít? gyógyitható?
2015. jún. 15. 20:31
 13/14 kizcar ***** válasza:
Haver ne legyél öngyi! Hidd el nagyon sokan szenvednek még rajtad kívül, és vannak akik még jobban. Még nagyon fiatal vagy előtted az élet. Az most egy dolog, hogy a jelenlegi időszak nehéz, de ha átvészeled, akkor bizonyos idő múlva már csak emlék lesz az egész. Tapasztalatból mondom. Kár volna feladni a meccset az első 15 perc után. Legyél céltudatos, tégy az álmaidért, szerzel barátnőt, lesz gyereked, akikkel boldogságban fogsz élni. Ne dobd el ezt magadtól. Mutasd meg, hogy ki a kemény gyerek :) Ha pedig úgy érzed, menj el pszichiáterhez, pszichológushoz, mert az is segít. Már voltam én is. Nekem is megvan a magam baja. Hepatitis miatt ne aggódj, de vizsgáltasd ki magad, ha attól megnyugszol. Fel a fejjel és csak előre :)
2015. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen betegség sorozat után te igazából egy kész csoda vagy, aminek kár lenne véget vetni, mert TE (ahogy így olvasom) egy nagyon szerethető és jó lelkű ember vagy és az ilyen emberekre nagy szüksége van a világnak!:)
2015. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!