Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan köztetek, aki már...

Van olyan köztetek, aki már több éve nem volt strandon barátok híján?

Figyelt kérdés
Régen, amikor voltak barátaim, nagyon sokat jártunk, volt, hogy egy hétre lementünk Balcsira, annyira hiányzik ez az időszak. De azóta nem találtam olyan társaságot, akikkel szívesen terveznék ilyeneket. Strand nélkül meg semmit nem ér a nyár, főleg ebben a melegben.

2015. júl. 6. 15:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez miért olyan fontos?
2015. júl. 12. 16:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem fontos végülis.

Gondoltam, hátha esetleg együtt kimehetnénk strandra egyszer, de biztos a korkülönbség is nagy köztünk.

2015. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12 Ha lány vagyok, gondolom sokkal szívesebben kijönnél velem.
2015. júl. 12. 20:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok párt keresni, de strandra szívesen mennék. Igaz, ismeretlenül kicsit nehéz, főleg elsőre oda menni, fura lenne. De örülnék valakinek, akivel lehet strandra menni.
2015. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, régebben gyakran mentünk tópartra vagy strandra de a társaság szétment, az a pár barátom akikkel néha találkozok, velük meg nem lehet egy strandos programot megbeszélni..így nem voltam már 3 éve...Hát elég rossz. Van hogy megnézek egy filmet ami így nyáron játszódik és fiatalkoról szól és arra gondolok, olyan jó lenne ilyen társaság akikkel lehet menni ide-oda pancsolni. Na mindegy :)
2015. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a 12-es, 14-es vagyok. Összedobhatnánk egy kis csapatot. :)
2015. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!