Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A számítógépes játékon kívül...

A számítógépes játékon kívül másban nem találok örömet mit kezdhetnék magammal?

Figyelt kérdés

Gyakran napi 12-13 órát játszok, hajnali 3-ig. Nem beszélek senkivel csak gubbasztok.

Ha valakit el hívok valahova szórakozni, az vagy nem ír vissza, vagy azt mondja nem ér rá. Néha eljárok futni vagy ilyesmi, de az max 1 óra és utána ugyanúgy játszok, nem tudom mi mást csinálhatnék. Elszívok egy cigit

Nincsenek olyan igazi barátaim, akikkel éjjel nappal együtt lehetnék.

Társaságban is mindig én vagyok a csendes kiközösített és rossz tapasztalataim vannak.

Nyár van, bulik, jóidő, de nem tudom kihasználni, mert nincs kivel, kikkel19/F


2015. júl. 15. 16:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
14%
Kösd fel magad inkább:)))
2015. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%

#18, miért, azzal ha bulizni,fesztiválozni meg hasonlókra jár, mi jót ér el?

A szórakozásnak az a lényege hogy örömöt adjon, nem az hogy profitáljunk belőle. Én is jólérzem magam attól ha játszok, mondjuk egy kis Tyrian-t, ha sokat játszom, mégjobban érzem magam, evidens hogy a Kérdezőnek is csak jót javasolnék.

Miért kéne változnia?? Ha valami nem törött el, ne javítsd meg, ilyen egyszerű.

2015. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
azért, mert egyedül maradhat. azért járjon el, mert így változhat. avval semmi gond, hogy szeret gépezni, játszani, én is szeretek. így is rengeteget játszik és még azt mondod, csinálja csak monoton ugyan ezt? Mellesleg a kérdező érzi, hogy változtatni kellene, azért is tette fel a kérdést, mert tudja, hogy azért nincs minden rendben. ergo változtatni szeretne, de ha ugyanazt csinálja, nem fog tudni.
2015. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell alkalmazkodnod senkihez és semmihez kérdező! Tedd azt, amit jónak látsz. Nem muszáj asszimilálódni a droid egyszerű emberek közé.
2015. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Rossz látni, milyen keserű itt egyes emberek élete. Én elmondtam az igazságot és engem kell lepontozni. Aki ezt teszi az magát minősíti, de továbbra is azt mondom, hogy nem fog változni semmi, ha továbbra is CSAK játszik és nem mozdul ki..
2015. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
nyugi,én zöldet nyomtam,én legalább már odáig eljutottam hogy már nem igazán hoz lázba a kockulás,már csak valahogy barátokat kellene szerezni :D
2015. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!