Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A számítógépes játékon kívül...

A számítógépes játékon kívül másban nem találok örömet mit kezdhetnék magammal?

Figyelt kérdés

Gyakran napi 12-13 órát játszok, hajnali 3-ig. Nem beszélek senkivel csak gubbasztok.

Ha valakit el hívok valahova szórakozni, az vagy nem ír vissza, vagy azt mondja nem ér rá. Néha eljárok futni vagy ilyesmi, de az max 1 óra és utána ugyanúgy játszok, nem tudom mi mást csinálhatnék. Elszívok egy cigit

Nincsenek olyan igazi barátaim, akikkel éjjel nappal együtt lehetnék.

Társaságban is mindig én vagyok a csendes kiközösített és rossz tapasztalataim vannak.

Nyár van, bulik, jóidő, de nem tudom kihasználni, mert nincs kivel, kikkel19/F


2015. júl. 15. 16:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
Barcsak segithetnek de velem is kb ugyanez a helyzet.. :( Megertem a problemad es remelem mihamarabb sikerul baratokat szerezned akikkel eltudsz jarkalni valahova. 18 F
2015. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Legalább menj ki az utcára nézegetni a csajokat, úgy még mindig van esély arra, hogy valami jó dolog történjen veled, a gép mellett meg mi? Eldob a főellenség egy erősebb páncélt?
2015. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem mindenkinek van ilyen "kocka" időszaka, legalábbis nekem volt, aztán ismerőseim többsége, akikből ki se néztem volna ők is azt mondták hogy pár évet elütöttek ezzel. Idővel tényleg megunja az ember, megváltozik az értékrendje, és nem fog annyit játszani. Igaz játék helyett vannak filmek, facebook, meg millió link :D
2015. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Aki azt írta akaszd fel magad, biztos szarabb élete lehet, hogy ebben leli örömét
2015. júl. 16. 13:43
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Gaben a legfontosabb. Gaben is love, Gaben is life.
2015. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Én is kocka vagyok, de nem ennyire. Ez már lassan kóros. De már egy korszaknak a végén vagy, ideje változtatni! /felőlem lepontozhattok, magatokat minősítitek, ha csak úgy lepontoztok/
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy kocka voltam, meg is lett az eredménye. Itt vagyok egyedül. És szintén nem tudok kitörni ebből az áldott állapotból.

Azért írj, ha van kedved ismerkedni. :)

Heves megye.

20f

2015. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Semmi gond nincs azzal, ha a számítógépes játékok nyújtják az élvezetet neked. Én is így vagyok, simán elmehet 4-6 óra egy játékra, akár több is, ha elég izgalmas.

Javaslom hogy próbálj ki más játékokat is, azok méginkább lekötnek, és nem kell mindenféle alternatív örömforrásokat kajtatnod. A Tyrian 2000-t nagyon javaslom, nekem totál bevált :)

2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően csak úgy lehet változtatni ha nekiállsz társaságba járni, nem megy egyik napról a másikra, hogy majd elmész és rögtön a figyelem középpontjába kerülsz...
2015. júl. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

# 18

Mond meg, hogy ez hová vezet és mit jót ér el vele. Kíváncsi vagyok. Ha ilyen tanácsokkal látod el, fog valaha is változni?

2015. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!