Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok nem tudom/tudtam, hogy kihez fordulhatnék?!

Figyelt kérdés
Ma megtaláltam egy levelet amit anyósom (56 éves) folytatott egy 30 éves sráccal! Penteken találkoznak egy helyen ahol szexelni is fognak tehát megcsalja apósomat, bár nem egyszer lépett már félre de akkor még nem ismertem később mesélte a férjem. Most, hogy tudom mire készül így nem tudom mit tegyek. Mondjam meg a férjemnek, hogy mit akar az anyja vagy hallgassak minderől?? :( Közbe 35.5 hetes kismama vagyok a stressz sem hiányzik. Mi tévő legyek?
2015. júl. 15. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Akkor inkább hagyd, végül is annyira sok közöd nincs hozzá.
2015. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha elmondod mi lesz? Elveri fakanállal az anyját? 56 éves nő már tudja mit akar és ha nem most, akkor szétdobja a lábait 2 hét múlva.
2015. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Titkot őrizni nem könnyű. Azonban ezt a dolgot nem neked kell elmondanod. Esetleg beszélj az anyósoddal, én lehet ezt tenném.
2015. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Közöm nincs hozzá csak ha kiderül egyszer vagy bármi akkor hogy nézek majd a férjem szemébe?? Már most lelkiismeretfurdolásom van. No meg anyósomnál lakunk és ha elmondom a páromnak vszínűleg mindent tönkreteszek
2015. júl. 15. 21:06
 5/25 A kérdező kommentje:
de közbe a szerelmemet sem akarom hülyének nézni no meg szegény apósom se érdemli ezt meg :((((
2015. júl. 15. 21:07
 6/25 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá. Már rég betöltötte a 18-at. Ha lebukik,nem tudtál semmit és kész. A babádra gondolj,ne hülyeségekkel foglalkozz.!
2015. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben szerintem jobb nem kavarni a sz.rt. Ez nem rád tartozik, nem is a párodra, hanem apósra, meg anyósra. Arról nem is beszélve, hogy nem célszerű ellenségeket szerezni családon belül. Ha anyós bukik, akkor bukjon, de ne te mószerold be.

Ami meg apóst illeti, amiről nem tudunk az nem fáj.

2015. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
a kerdes az, hogy milyen levelet talaltal te meg pontosan es hogyan is?
2015. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ne akarj már az anyósod nemi életébe beleavatkozni ! Egyáltalán hogy jutott ez eszedbe ??! Pont úgy viselkedsz, mint egy rossz anyós, aki a menyét figyeli, hogy nem lép-e félre !!!
2015. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most a végén még én leszek a hibás?? arra senki nem gondol, hogy mit érzek most? A levelet pedig facebookon találtam meg bejeletkezve maradt és hirtelen rákattintottam. ezt tudom nem kellett volna
2015. júl. 15. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!