Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, hogyan tovább 30 évesen?

Figyelt kérdés
30 éves leszek idén, 7 évig voltam a párommal, se gyerekem, se lakásom, se saját barátok. Azért mentünk szét, mert terhes lettem, aminek egyáltalán nem örült, szó szerint abortuszra kényszerített, miközben azt állította szeret, de elvenni sem fog feleségül, mert esküvőellenes. Mondjuk ez utóbbiba már rég bele is nyugodtam, de ahogy a gyerek témáról beszélt 34 éves fejjel, hát köszönöm, de nincs több időm várni rá, azt éreztem, csak hiteget, nem rám vár. Szóval 30 éves fejjel a szüleimhez költöztem, nincs diplomám, csak szakmám, a havi keresetem csupán 110 000.-. Sőt nem vagyok olyan szép mint a 20-as éveim elején. Úgy érzem vénlány maradok, nem értem el semmit az életben. Egyszerűen nem tudom hogyan tovább, teljesen magamra maradtam.

2015. aug. 1. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 110.000 az bruttó vagy nettó? Ha bruttó, akkor szinte éhbér, ha nettó, akkor nem rossz itthon. De mivel senkid nincs, aki ide kötne, és felrúgnék mindent, és mennék.
2015. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!