Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Senki nem barátkozik velem csak a facebookon szoktam mással beszélni. Mit tegyek hogy legyen csak 1 barátom?

2015. aug. 23. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem barátkoznak veled?

Egyébként hány éves vagy?

2015. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj barátokat szerezni. Az igaz barát ajándék, és rendszerint ő választ ki téged és nem te őt:D Sőt tovább megyek: idő mire rájösz, hogy az illető valóban igaz barát, sok olyan helyzet lesz, amikor nem fogod hinni, hogy bárki ott fog állni melletted, de ő mindig ott lesz, eleinte csendben a háttérben, később meg mellszélességben melletted, főleg ha sok kemény helyzeted lesz. Innen fogsz rájönni.
2015. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyébként 12
2015. aug. 23. 16:11
 4/4 anonim válasza:

Légy kedves másokkal, próbálj leszokni a rossz szokásaidról, ne pletykálj, ne tegyél sértő megjegyzéseket másokra.... Figyelj rájuk :) Nekem bejött :P De ne aggódj, biztos lesznek. Általánosban nekem se volt sok barátom, sőt... Volt 2 igazi barátnőm. Aztán most kiderült középsuliban, hogy a fiúkkal jobban tudok beszélgetni.Hátha neked is ez a baj. Esetleg nem néztél körül, hogy van-e hozzád hasonló, aki megért? Ne rakd fel annyira a létrát, ne akarj egoista parasztokkal lenni... Fel a fejjel :) Nekem is írhatsz privátban!

16L

2015. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!