Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek magany es egyedulle...

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek magany es egyedullet ellen? Azt ne mondjatok h baratkozzak, nem tudok

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok túl barátkozós típus... Megértelek,ha nem tudsz... A szülőkkel való beszélgetés nem olyan.. Nem is tudom,ha mondasz nekik valami olyan dolgot ami neked fontos ,ők azt fel sem veszik és a szokásos válasz érkezik rá:" Ne foglalkozz vele". Mellesleg a pánikbetegségről is vannak tapasztalataim... Ha szeretnél beszélgetni,vagy ismerkedni,nyugodtan írhatsz. 15/l ;)
2015. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok amióta csak élek. Régebben próbálkoztam de csak kihasználtak és átvertek. A szüleimmel se könnyű dolog ezért csak a 2 öcsémmel beszélek ha van idejük. De már rájöttem hogy nem is érdemes ezen agyalni, ha körülötted csak a fent említett "menők" vannak akkor megpróbálhatsz neten ismerkedni vagy tedd azt amit én: mindennapos sport (nem gyúrás hanem rendes sport, biciklizés, kocogás, egy kis kűzdősport.) Mondják hogy a kűzdősporttól megjön egyfajta önbizalom, de én nem tapasztalom pedig ősidők óta jártam.. És a sportolás mellett olvass sokat. Nem hiszed el mennyire tud segíteni, meghát magadat is fejleszted ezzel. 16/f
2015. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!