Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom, mit tehetnék ezek...

Nem tudom, mit tehetnék ezek után, félek, és nem látok kiutat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek magammal. Akárhol vagyok, állandóan mosolygom, kedves vagyok mindenkivel, ezerszámra osztom az öleléseket. De ahogy hazaérek csak sírni tudok.

Akárki kerül közel hozzám, egy idő után, akármit teszek, eltávolodik. Tudom, hogy velem van a baj.

Anyukám nagyon beteg, apukám állandó stressz alatt van, a nővérem pedig el fog költözni, de eddig gyakorlatilag az ő kezében volt az egész család egyensúlya. Félek, hogy rám hárul a minden, de én nem vagyok még erre kész.

Mindenki aranyos velem, mert én vagyok az örök mosolygós lány, de igazából nem érdekli őket, hogy mi van velem. Ha néhanapján már nem bírom, és látszik rajtam, hogy ki vagyok készülve, akkor csak esetleg rám néznek, és megvonják a vállukat, majd továbbmennek.

Nincs senki,akinek kiönthetném a lelkem, mert az lenne a válasz, hogy ilyen az élet, fogadd el. Igazuk van, de már egy éve kész hullámvölgy az életem. Ha összeszedem magam, akkor is a legenyhébb ''fuvallat'' visszadönt. Akármennyire próbálok barátkozni, egy idő után mindenki maga mögött hagy, vagy nem érdekli igazán az, hogy mi van velem.

Egy alkalommal, amikor nagyon-nagyon kikészültem, elkezdem karmolni magam. Nem nagyon erősen, nem is vérzett. De nagyon hegesedésre hajlamos a bőröm, már egy (el nem vakart) szúnyogcsípés után is sötét folt marad.. Ma az egyik ismerősöm, akit amúgy nagyon kedvelek, ránézett a karomra, és rávágta, hogy ''nagyon ronda a karod''. Persze tudom, hogy azért mondta, hogy ne csináljam, de akkor is eszméletlenül rosszul esett.

Félek a tömegektől, és gyakran van az, hogy mindezek ellenére, ha akárki hozzámér,


Az egészet egy hatalmas csalódás hozta ki, de már azelőtt lappangott bennem, fiatalabb koromban pánikbetegségem volt, amivel másfél évig pszichológushoz kellett járnom.


Próbálom elvonni a figyelmem tanulással,olvasással, zenéléssel, festéssel, írással,filmnézéssel, színjátszókörbe is járok, de semmi sem segít. Az utóbbi vagy felvidít egy picit, vagy abszolút kikészít. Ez amolyan beszélgetős hely is,amúgy jó közösséggel.


Tehát nem tudom, mi maradt még. Környezetváltoztatásra nincs lehetőségem.


Ui: Ezt a kérdést még mindezek előtt írtam, magamról.(amikor még épp az volt a legnagyobb problémám, hogy mi a véleménye másoknak rólam.): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__480..



2014. szept. 18. 16:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki kérdezné, 16/L
2014. szept. 18. 16:20
 2/2 anonim válasza:

Szerintem, ha nagyon kilátástalannak látod problémát akkor keresd fel újra a pszihológusodat.

De ha gondolod én szívesen beszélgetek veled privátban. Ha szeretnéd bővebben mesélhetsz a problémáidról, és együtt megprobálhatnánk valami megoldást találni. (Pszihológusnak tanulok)

2014. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!