Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedeul maradtam mit tegyek?

Egyedeul maradtam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meghalt anyukam. Par honapja mamam is akivel eltem anyum utan. Orokoltem egy lakast de ott van a nagynenem aki utal engem kiabal velem mindig es kihasznal. Ezert kollegiumban es baratomeknal vagyok. Nem akarok masok terhere lenni ezert eleg rosszul erzem magam mintha egy csoves lennek. Apamhoz nemtudok menni mert se aram se viz nincs a lakasaban meg alkoholista. Nagyon egyedul erzem magam. 20/L
2015. szept. 9. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A te lakásod és nem lakhatsz ott? Miért nem rakhatod ki nagynénédet,ha ennyire képtelen az együttélésre?
2015. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részvétem csajszi :/ nagynénéddel nem tudnál beszélni? miért utál téged?? azt írtad te örökölted a lakást akkor mit keres ott nagynénéd? vagy fele az övé??
2015. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aterzem a helyzetedet, mert en is egyedul maradtam mamammal 14 evesen, akkora mar szuleim meghaltak. Szerencsere viszonylag jol kijottem/kijovok vele, de azt az evek soran megtanultam, hogy nem szabad hagyjam magam. Rengeteg rosszindulatu ember probalta kihasznalni a kedvesegemet, meg azt, hogy egyedul vagyok, hogy azt a keves orokseget ami rajtam maradt, azt elvegye. Szoval ne enged magad, es ved meg a tulajdonodat. Ne turjon ki nagynened a sajat lakasodbol. Es fel a fejjel :)

22F

2015. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Részvétem, nem könnyű helyzet.

De, meg kell oldanod, szerencsére a lakás a tied, így ki tudod rakatni a nagynénédet és élhetsz nyugodtan.

Vagy maradhatsz a koleszban és kiadhatod a lakást, hogy legyen pénzed.

2015. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.aranyosak vagytok! Sajna rajta van az o haszonelvezete igy nemtehetem :/ nelkule meg alberlot se tudok oda fogadni.
2015. szept. 11. 15:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagynenemet senki nem szerette. Lehetlen elviselni olyan termeszetu. Mamam hazat is eladta hamis alairassal. Kolcsonker mindenkitol. Engem is csak kihasznalt. Mamamat be adta otthonokba de azert felvette ra az a gondozasi segelyt.
2015. szept. 11. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg kikérni egy ügyvéd tanácsát, keress meg egyet akár személyesen, akár interneten keresztül. Ha nem tud vagy nem akar válaszolni, akkor keress meg egy másikat, van amikor csak a sokadik lesz az amelyik tud és akar is segíteni. Lehet, hogy ilyen esetben van valamilyen jogi megoldás, hogy Te légyél a lakás kedvezményezettje. Nem tudom pontosan, de úgy gondolom, hogy egy próbát mindenképpen megérne. És ne add fel, még fiatal vagy, ügyes és bátor, hidd el, előbb–utóbb rendbe fog jönni az életed! :-) Én nagyon drukkolok Neked!
2015. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. :

rendben. NAgyon köszönöm :)

2016. jan. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!