Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nem volt még párkapcso...

Akiknek nem volt még párkapcsolata azok nem félnek hogy a kevés idő miatt nem is lesz soha? (bevándorlók, háborúk miatt)

Figyelt kérdés

Én is fiatal vagyok még, de tudom hogy sajnos ami itt történik abból semmi jó nem fog következni pár év múlva.

Nem volt barátnőm sohasem és nem is merek kezdeményezni senkinél, de én is szeretném megtapasztalni hogy milyen ha szeret egy lány. :/


2015. szept. 19. 22:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1. Nem eszik olyan forrón a kását!

2. Ha tényleg nagy zűr lesz, jobb ha egyedül vagy. Nem veszíted el, nem hagyod cserben, nem marad utánad özvegy meg árva.

2015. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de azzal josz,hogy bunkonak kell-e lenni. Vagy az mas volt? Akkor bocs. Nem mindenki jon be mindenkinek. Ezt tudomasul kell venni, es nem gorcsossen keresni. Neked mi tetszik egy lanyban?
2015. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatom volt már, és félek hogy több nem lesz, de nem a menekültek miatt.."de én is szeretném megtapasztalni hogy milyen ha ŐSZINTÉN szeret egy lány"..
2015. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jó igaz, a bunkó lehet kicsit erős kifejezés volt részemről.


Amúgy az összhatás, de főleg a természetes lányok tetszenek, mármint ezt úgy kell érteni, hogy külső-belső.


Nem kell, hogy erősen kövesse a divatot, vagy márkás dolgokat viseljen, hanem a természete legyen kellemes, lehessen egy jót beszélgetni, közös programokra járni, de csak egy üres lufi legyen a kapcsolat.

2015. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
de helyett ne akart lenni *
2015. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki annyira "kattant" hogy bevándorlóktól való félelem és háborús vizionálások keserítik meg az életét, az ne csodálkozzon hogy egyedül marad...
2015. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni írj :) 14/l
2015. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%

Köszönöm az üzit,hogy ne itt okoskodjak én, huje pitsa. :)


Be ia fejeztem. Akartam még beszélni veletek erről, de nem fogok.


Viszont ez a levél és az írója jól bemutatja, miért nincsen nőtök.


Ahogy írtam: frusztráció, önbizalomhiány, erőszakosság. Ezeket érzi a másik ösztönből.


Sok pasinak nem lesz csaja, olyan kis nyomorultak szegények. Nem elég, hogy nem néznek ki jól, rátesznek egy lapáttal ilyen dolgokkal. Aki egy nővel így beszél, aki ettől a témától ilyen idegbeteg lesz,abból nem sok jót nézek ki.

2015. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez lesz a következő szint az önfelmentésben? "A gonosz migránsok miatt nem volt soha barátnőm"?
2015. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%

Nem érdekel a párkapcsolat, így nem érdekel az sem, ha soha nem lesz senkim!


Eddig se volt, és közel 30 évet leéltem már. Hátralévő 30 év se lesz rosszabb ennél, 60 évesen meg már magasról tenni fogok az egészre!


26F

2015. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!