Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lesznek az emberek...

Miért lesznek az emberek egyre fiatalabban depressziósak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Pozitív jövőkép eszményének hiánya...
2015. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Amit az első mond, plusz a sok gyökér ember.


Nálam konkrétan már tíz éves korom előtt elkezdődött a betegség kialakulása, köszönhetően a csodálatos oktatási rendszernek.

2015. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Virtuális világ úttörése miatt.
2015. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző ezt kifejtenéd egy kicsit jobban? Mert engem érdekel mire gondolsz.
2015. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Ebben a mai "szabad"(=kilátástalan) világban nagyon sokan nem tudják, mit kezdjenek magukkal, az úgynevezett demokráciában szétesik az emberiség, káosz uralkodik a társadalomban, nem pedig rend(már Platón is megfogalmazta, hogy a létező legrosszabb államforma a demokrácia), nincs egy rendes vezető, akire úgy fel lehetne nézni(mint mondjuk régen a király volt, meg a nemesség), hanem csak kétszínű politikusok vannak, akiket a hátunk közepére sem kívánunk. Egyre felszínesebbek az emberek, leginkább a pénz számít, meg a mindenféle egyéb státuszszimbólumok, kiveszőben vannak a valódi értékek, mint például a szeretet, amit leginkább csak kapni akarunk, nem pedig adni.
2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

„A demokrácia a kormányzat rossz formája, amely azonban még mindig jobb az összes többinél.”


Ezt pedig Winston Churchill mondta.

2015. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyre több az útjainkon koptatott gumipor ami bekerül életeinkkel a szervezetbe. Olyan ételeket erőszakolnak ránk, ami vegyileg alapjáraton szennyezett. Az elszakosodás miatt képtelen vagy átlátni a valóságot, fejlődésünk üteme felgyorsult. Az agynak egyre több oxigénre volna szüksége az információk helyes feldolgozásához, ezt a szervezet a fejlődésünk során követni képtelen.
2015. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már valaki egyszer megválaszolta régebben, én most leírom ugyanazt plusz amit még én is gondolok:

1. Egyre rohanóbb életmód.

2. Média.

3. Szar mérgezett kaják.

4. Túl sok, és egyre több információ, tudás elsajátításával való reménytelen küzdelem.

5. Idő előtti szexuális kiégés (érzelmek alapból nuku).

6. Igények rohamos növekedése.

7. Anyagi kilátástalanság.

8. Politikai és/vagy történelmi világnézet, mellyel a lakosság minimum felét szennyezik nap mint nap, és ezek közül sokan agresszívvá is vállnak, de közben élvezik miközben vitatkozhatnak egy adott csatorna politikusával TV nézés közben.

9. Hála az orvostudománynak, sok, a természet által halálra ítélt egyed életben marad (sajnos én is ilyen vagyok).

10. És hogy kerek szám legyen, a fejlődő informatika és egyéb tudományok, melyekkel szépen degradálódunk.

2015. szept. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. szept. 26. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!