Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt azért írom ki, hogy...

Ezt azért írom ki, hogy lássátok nem mindenki boldog aki annak mutatja magát. Ilyenkor gondoljátok mittesztek az emberekkel?

Figyelt kérdés

Az én történetem :(


Amikor megszülettem,gondoltam magamban,persze még beszélni nem tudtam,hogy milyen jó lesz élni,hogy mennyire várom már,hogy felnőjek...Mindenki nekem örült..Elkezdtem nőni,megtanultam járni..És ebben a szüleim és a családom segített..Amikor este rosszat álmodtam,és felsírtam jöttek vigasztalni...Jó is volt..Végül felnőttem és jött a kamaszkor..Eleinte bírtam a kihívásokat..Tetszettek..Nem adtam fel,ha valami nem sikerült éppen...Aztán elkezdtek csúfolni..Nem érdekelt..Egyre többen..Sírtam miatta..Végül a családommal is rossz lett a kapcsolat...Minden este a párnámba sírok..Nem tudják milyen,nem tudják átérezni,hogy milyen az amikor sosem sikerül semmi:((Mindenki ellenem jött...És nem tudtam mit csinálni csak sírtam és sírtam..Leégettek,kinevettek,kicsúfoltak..Megaláztak..Elkezdtem magam bántani,mert nem bírtam..A kezem most sem a régi..tele van hegekkel...Miattuk...Azt hiszik ismernek,és hogy boldog vagyok..De tévednek nagyon sokat...Látom a sok boldog embert,akik szeretnek élni,és ilyenkor elgondolkodom hogy miért?Én miért nem lehetek boldog??Miért pont velem történik mindez..Öngyilkosságon is gondolkodtam már,de nem merem megtenni..MÉG..még nem merem magam megölni,mert MÉG bírom....De egyszer eljön az amikor már nem fogom bírni..És akkor.,..Senkinek nem fogok hiányozni,az emberek továbbra is boldogok maradnak,semmit nem fog számítani,hogy elmentem,hogy már nem vagyok velük..Azt hiszik boldog vagyok,csak mert azt is mutatom..Mosolygok,mert ha szomorú lennék,senki nem jönne oda,és kérdezné meg,hogy :Mi a baj?Szerettem volna ,hogy boldog életet éljek,legyen családom..És hogy egy fiú,aki tudja mi történik velem,tudja mi jár éppen a fejemben,tudja azt ha boldog vagyok és ha nem,tudjon megvigasztalni és tudjon SZERETNI...De ezek csak álmok,ez mind egy homályos gondolat..Nem szeretnek,utálnak...Minden nap megkapom azt,hogy milyen szerencsétlen vagyok,hogy milyen hülye,mocsok stb..Egyszer azt is megkaptam hogy dagadt...Elkezdtem fogyókkúrázni,de nem sikerült lefogynom..Végül hánytatni akartam magam,de utálok hányni,ezért nem tettem..Most már sikerült valamilyen szinten lefogynom..Én nem vagyok az a fajta ember,akiről ezek a dolgok leperegnek,nekem megmaradnak ezek.Régen bírtam,most már gyenge vagyok...És elfog jönni az amikor már nem bírom....És VÉGE :(


2015. szept. 27. 14:12
1 2
 11/14 139 válasza:
Ahogy a 9-es válaszolóra reagáltál az már az első lépés az úton :)Hidd el az a "titka" a kiegyensúlyozott életnek, hogy helyén tudod kezelni az embereket és a negatív ingereket. Tudnod kell szelektálni köztük és nem belefulladni a dolgokba. Kezdj el ön centrikusan élni és nem folyton a körülmények által meghatározódni mint egy kaméleon :D (remélem azért világos mit akarok mondani) persze tudd hol a határ... még véletlenül se ess át a ló túloldalára és válj egy nárcisztikus f*sszá! Az ön bántalmazást meg sürgősen legyél szíves abba hagyni mert azzal pont nem azt éred el amit szeretnél, csak mégtöbb fájdalmat okozol magadnak! Lenne még egy tanácsom, nem ismerem a körülményeidet, de szerintem valószínű jót tenne egy iskola váltás. Próbálj az alagút végén fényt találni és arra koncentrálj ne hagyd hogy pitiáner dolgok ettől elvegyék a figyelmed! További szép estét :)
2015. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy. Menj el egy pszichológushoz és neki is mondd el ugyanazokat a dolgokat, amiket itt leírtál. Még nem vagy teljesen mélyen (szerintem), úgyhogy minél előbb kérj segítséget.


Egyébként engem is bactattak régen, még iskolás koromban. A vége két öngyilkossági kísérlet, depresszió, szociális fóbia és generalizált szorongás lett. Szóval aki szerint nem gáz... hát kruva nagyot téved.


1: Ő meg totál rossz példa. Egyrészt a kérdező még szarabbul fogja magát érezni, mert még egy végtagok nélküli ember is erősebb nála. Másrészt pedig szerintem a kérdező is totál jól érezné magát a bőrében, ha mindenki az ő kívánságát lesné (ahogy gondolom ennek a srácnak lesik, a helyzetéből adódóan). No meg aztán nem mindenki egyforma, vannak idegileg/lelkileg gyengébb emberek is a világon.


7: Valóban nem. Rosszabb lesz. Fiatalabb korban legalább még őszinték veled az emberek. Később meg már csak a konspirálás és utalgatás marad. Rosszabb felnőttnek lenni, mint gyereknek.

2015. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem emlékezhetsz a születésedre!
2015. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bla-bla-bla. Hiszti helyett szrjál rájuk.

Ne hidd azt, hogy csak neked rossz?


Nekem pl. a páromat vette el a "barátnőm", a másik hármat is ellenem fordította. A baráti társaságban én vagyok a szr, hazudós pitsa, mert mindenfélét kitalált rólam... ez van, picsogás helyett előre tekintek.

Majd lesz másik párom, új barátaim, és aki ilyet tesz, az nem ember a szememben, de gerince nincs.

2015. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!