Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan normális fiú akinek...

Van olyan normális fiú akinek nem a külső számít?

Figyelt kérdés
Barátnak jó vagyok de nem jövök be nekik. Akit normálisnak gondolok annak nem tetszem, nem vagyok elég szép. Nem tartanak valamiért vonzónak önmagamért, mindenki úgy tűnik hogy a divat által diktált külsőért van oda. Kedvelnek de nem akarnak tőlem többet soha. Aki nem olyan mint az ideális annak nincs esélye és nem lehet boldog ezek szerint? A férfiak tényleg ennyire csak a külsőt nézik és nem számít milyen tulajdonságai vannak a másik embernek ha szerelmesek? Ha nekem bizonyos belső tulajdonságok az elvárásom akkor nekik férfiként hogy-hogy ennyire felszínesnek kell lenni? Hisz megöregszünk mind ha megérjük, akkor meg már senki nem szép fiatal. Akkor meg azon veszi észre magát, hogy ott van vele valaki akit nem szeret mert csak a külsőjébe szeretett bele. 24/L

2015. szept. 29. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal,aki csak a külsőbe szeret bele,az nem működik öreg korig,az a kapcsolat.

Ha nem vagy totális bányarém, el nem tudom képzelni,hogy nem találsz magadnak valakit.

Esetleg az igényeidből kellene lejjebb adni...

Nem kell egy nőnek szuper márkás drága, éppen az aktuális divatot követve öltözni, hogy szexi legyen.

Nagyon el vagy tévedve.

Tarts egy kis önvizsgálatot,kapd össze magad,fel a fejjel :)

2015. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Tudod, a vonzalomhoz nem elég e belső. A vonzalom az alapja a szerelemnek, szóval... :D
2015. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő számít valamennyire, de inkább a belső. Egy átlagos külső már megfelelő, esetleg kicsit alatta is, ha rendes. 22/f
2015. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:
100%
Ha annyira jó belsőre,akkor a külsejét is másnak látom. De sajnos ez ritkább,mint fordítva.
2015. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi mondás: a férfi a szemével szeret, a nő pedig a fülével. Tehát igenis fontos az első alkalom, mennyire találnak vonzónak. Nem feltétlen szépnek kell lenni, de legyen benned valami vonzó, ami a figyelmet felkelti, mert ugye nem járhatsz kifordított belsővel :)

egy kedves mosoly néha már megteszi.

2015. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet hogy túl fiús vagy? Mert barátnak azok szoktak a legjobbak lenni. De barátnőnek nyilván nem ilyet akarnak. Szerintem ez érthető is.

Amúgy meg nincs olyan hogy "a férfiaknak csak ez, csak az", mindenkinek más jön be, van akinek fontos a külső, van akinek a belső a lényeg. Van akinek mindkettő... stb. Azért a legtöbb esetben nyilván fontos hogy igényes legyen egy nő. Mert ki szeretne mondjuk egy zsíros hajú, agyonra elhízott lusta nőt? Külső tulajdonságok ezek, de sokat elmondanak a belsőről is...

2015. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ettől ne lenne valaki normális? Én se vagyok egy Don Juan, de magamról tudom, hogy ha valaki egy kicsit sem vont külsőleg, akkor az már eleve veszett ügy. Ebbe most mi van? Az ember általában olyannal kezd, aki külsőre is vonzó számára.
2015. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is a vonzó szép lányok tetszenek, de ha emberileg jónak, szerethetőnek találnálak akivel jó együtt, akkor lehet, hogy járnék veled. De lehet, hogy neked nem jönnék be elsőre, mert szerintem te is inkább a külsőt nézed.
2015. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

igazából vonzónak azért kell lennie egy nőnek, hogy felkeltse az ismeretlen figyelmét! Normálisnak meg azért, hogy kialakuljon egy kapcsolat! Szépnek azért, hogy meg tudj bárhol jelenni adott társsal. Innentől kezdve pedig mindenkinek más a szép, vonzó...a világ legrondább nője is talál magának pasit, de nem egy szépfiút. A jó pasik is találhatnak maguknak szép nőt üres aggyal, de fordítva is igaz.

szerintem nem a külső a lényeg, az csak megszépíti a kapcsolatot!

27f

2015. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a fiú akinek nem számít a külső: nem normális. Ahogy írták: a férfiak a szemükkel (is) szeretnek. Fontos a külső és fontos a belső. Valószínű, hogy mindkettőben van hiba. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz ember lennél.. a belsőbe ugyanis beletartozik egy kis fűszer, egy kis szexisség, az, hogy rá merj nézni, hogy el tudd engedni magad mint nő, hogy tudd magadról, hogy mi a szép rajtad és figyelj arra.


Átlagos külsővel fiatal lányként szinte senki nem vett észre. Szerencsém volt, mert az aki végre észrevett nagyon megszeretett. Aztán szétváltunk, egyedül maradtam és megint kínlódás volt az ismerkedés. Ugyanezeket éreztem, mint Te. A mostani párom nyitotta ki a szemet, hogy mi az, amiért nem vettek észre a férfiak. Fura módon ma többen néznek meg mint 10 évvel ezelőtt.


Figyeld meg magadat, hogy Te észreveszed-e ha a férfiak észrevesznek és ha igen hogyan reagálsz. Kérd meg a barátnőidet, hogy mondják el, hol lehet a hiba. Sőt, ha van olyan fiú a környezetedben aki jó haver és úgy érzed meg tudod vele beszélni akkor kérdezz tőle is. Sokszor a külső a belső egyfajta tálalása. Ha szép vagy belül és magabiztos vagy akkor szépnek kellene lenni kívül is. Nem műkörmös póthajasnak. A belső tartás kellene hogy kívülről látszódjon...

2015. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!