Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi van akkor, ha nem akarok...

Mi van akkor, ha nem akarok már élni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,barátnőm sincs másfél éve,de már társaságom sincs ahol ismerkedni tudnék.Sportolok,de azt is egyedül.Dolgozom,de nem élvezem a munkám.Kényszernek érzem.Erről szólna az élet,hogy végig robotolja az ember az életét?Tovább se tudnék tanulni,mivel szar jegyeim lettek az érettségin illetve nincs olyan terület ami annyira érdekelne,hogy hűha.Ha nem lenne a családom,már kinyírtam volna magam.Nem látom értelmét,hogy miért,vagy kiért éljek.Azért,hogy egyedül éljem le az életemet és dolgozzak mint egy robot?Elbaszott egy világ ez.Vagy én vagyok elbaszva nem tudom. 22/F

2015. okt. 23. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És mindenhol csak igazságtalanságot látok. Már lop csal hazudik és boldog, nem kap semmiféle büntetést ezért az élettől. Ezt kellene tenni? Lépten nyomon hazudozni azért, hogy valakinek mindene meglegyen? Meg lopni? Ez a tudat még jobban elszomorít...

24/L

2015. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Meg lehet mindened,de nem leszel boldogabb ha nincs senki akivel megoszhatnád.Szürke és egyhangú életem van.Szerintem miután a szüleim eltávoznak,én se fogok sokkal tovább maradni,mert gürcöljek azért,hogy haza menjek munka után az üres lakásba?Nem fogok azért élni,hogy dolgozzak,mint egy rabszolga.

https://www.youtube.com/watch?v=A6TlkqRXVEc

2015. okt. 24. 17:24
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Én is így gondolkodom. Csak a szüleim miatt élek még. Nem akarom, hogy nekik kelljen eltemetniük engem.
2015. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!