Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így hogy szerezzek barátokat?

Így hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Borzasztóan introvertált vagyok. A társasági életemen kívűl ezzel nem is lenne semmi gond. Nem vágyom sok barátra (ez írható az introvertáltság számlájára) csak egyre akivel tökéletesen megértettem magam. Csak az a baj hogy csendesként nem feltétlenül találok megfelelő barátokat. Nem vagyok én szociális analfabéta (ezt nem tudtam máshogy kifejezni :D) csak egyszerűen nem bízom meg elsőre az emberekben hogy rögtön azt mutassam aki vagyok, hátra pofáraesek, és kinevetnek. Mások biztosan szervilisnek mondanak mivel nemet sem tudok mondani, hátha így szeretni fognak. Nem tudom hogy így hogyan szerezhetnék barátnőt. Nem szeretnék exhibionista lenni, mivel az nem én lennék na meg valószínűleg nem is menne. Próbálom agitálni magam a barátkozásra de egyszerűen nem megy. A másik meg az hogy hol szerezzek barátokat? A suliban sincsenek nekem való barátok :/ Mit tegyek hogy ne macskákkal éljem meg az öregkort? :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L


2015. okt. 30. 09:54
 1/3 anonim válasza:

ha 14 éves lányként tényleg ennyire intelligens vagy, amilyennek leírtad magad, akkor bátran mondhatom, hogy nincs semmi baj, csak jóval okosabb és érettebb vagy a korosztályodnál. Tanulj tovább és idővel meg fogod találni a hozzád illő baráti kört is.


Nyugodj meg, nem leszel macskás öregasszony, meg fog találni téged is a szőke herceg, csak légy türelemmel.

2015. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"bízom meg elsőre az emberekben hogy rögtön azt mutassam aki vagyok, hátra pofáraesek, és kinevetnek."

Ezt több okból sem értem.

Bizalomnak s magad megmutatásának nincs köze egymáshoz.

Ha kineveti valaki személyiséged, miért probléma? Ő baja.

Csak élvezd és éld életed és légy nyitott új emberek megismerésére s találni fogsz olyat aki hozzád illik.

Suliban nagyon kevés esély van. Nekem több mint 120 oszt társam volt, ebből 1 sem volt megfelelő.

2015. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az első két válasz bla-bla


28 évesen én még mindig itt tartok.

Álmodozok, mert jobbnak gondolom, mint a valóságot. Pedig csak én akarom rossznak látni, miközben tele vagyok lehetőségekkel, tehetséggel, potenciállal. Vannak embertípusok, akik önerőből nem tudják magukat felszabadítani.

Nem találtad meg a lelki társad még, ez az oka.

Nincs recept. Ha akarod keresed, ha nem akkor marad az imádkozás, hogy majd szembejön veled és kiráncigál, mert ő már rádnézett (anélkül hogy megmutattad volna ki vagy) és tudta, hogy mennyire olyan vagy amilyen és neki mennyire az kell.-na ilyen nincs...sajnos


F Bp

2015. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!