Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt van mellettem a párom,...

Itt van mellettem a párom, mégis k_rva magányos vagyok?

Figyelt kérdés
40/N

2015. nov. 1. 10:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez valami válság...a munkámat is halálosan unom. Azért még nem vagyok öreg, csinos is vagyok, nem akarok így élni... csak nehéz változtatni. Nemrég másik lakásba költöztünk, gondoltam, hátha jobb lesz, környezetváltozás stb., de tök mindegy, ugyanaz minden.
2015. nov. 1. 11:14
 12/29 A kérdező kommentje:

# 9

40 éves vagyok

2015. nov. 1. 11:15
 13/29 anonim ***** válasza:
Van erre egy mondás ha nem megy a kupleráj nem a bútorokat kell lecserélni.. Mehettek más lakásba, mehettek üdülésre főzhettek más vacsorát de attól még nem változik meg semmi.
2015. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Igen, észleltem :(
2015. nov. 1. 11:17
 15/29 anonim ***** válasza:
Te magadban érzed a változást vagy a férjedben?
2015. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem a férjem, de ez mellékes...

Mindketten változtunk, nem érdeklődik már utánam úgy mint régebben, de már én sem. Minek törjem magam?

2015. nov. 1. 12:20
 17/29 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolatban az a baj, hogy nem igazi társnak tekintik egymást, hanem csak szexpartnernek, pontosabban szexuális élvezeti cikknek. Ebben az esetben rá lehet unni a másikra.

De még olyan kapcsolat is tönkremehet; ahol valóban szerették egymást; ha nem fordítanak elegendő időt, figyelmet egymásra. Ez utóbbi esetben több figyelemmel, másikra való odafigyeléssel, együtt töltött idővel, kölcsönös(!) megértéssel talán még rendbe lehet hozni a kapcsolatot.

Az sem mellékes, hogy a pár kéri-e Isten segítségét (már persze, ha Hívők).


Persze amiket itt elmondtam általánosságok. Annak a pár mondatnak az alapján, amit itt leírtál; nehéz lenne konkrét, személyre szóló tanácsot adni. De azért remélem, hogy az itt leírtakkal így is tudtam valamit segíteni.

2015. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő az igazi, ez van.
2015. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Szex?? :) Lassan azt se tudom, mi az...
2015. nov. 1. 17:32
 20/29 anonim ***** válasza:
Mi köt egymáshoz titeket?
2015. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!