Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt van mellettem a párom,...

Itt van mellettem a párom, mégis k_rva magányos vagyok?

Figyelt kérdés
40/N

2015. nov. 1. 10:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Megszokás, barátság, meg részemről valamiféle hála is, sok mindenben segített nekem az elmúlt 10 évben, számíthattam rá. Ezért nem tudom olyan könnyen lecserélni...
2015. nov. 1. 18:55
 22/29 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kell, hogy ez így meddig éri meg neked. Vagy házon kívül kell megoldani a szükségleteidet. Ha nem vagytok házasok, akkor még magyarázkodnod sem kell felé.
2015. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
valószínűleg meg is csal:(
2015. nov. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kértem már, hogy mondja meg őszintén, ha van valakije, nem fogok hisztizni, van ilyen... de azt állítja, nincs senki.
2015. nov. 2. 08:28
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán ellaposodott a kapcsolat.Mióta vagytok együtt?
2015. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
10 éve
2015. nov. 7. 08:29
 27/29 anonim ***** válasza:

Akkor teljesen érthető. Akit ismerek és még valami csoda folytán 10 évet kibírt egy ember mellett az vagy ugyanígy van mint te,vagy félrelépeget, de kifelé mutatja az idillt.


Emberi természettel homlokegyenest ellentétes a monogámia. Nagyon nagy önmegerőszakolással meg lehet ezt változtatni,de erre kevesen képesek. Kb mint ahány fakír van.Ők is le tudják győzni a fájdalmat.

2015. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én is társas magányban vagyok... a páromra nézek, és mintha azt mondaná: " Itt rohadsz el mellettem, hehehehehe!" és én olyankor szétverném a fejét. De nincs értelme. Más se jobb. Azok meg azt mondják: "Megdugtalak, és most elrohadhatsz, hehehehe"...

ennyi

2015. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Sajnos az összes kapcsolat sorsa ez. Csak idő kérdése. Van akinél 1 év, van ahol 20 év kell. Egyszer engem unnak meg, máskor én unom meg a másikat. Vigasztaljon, hogy a dolog nem egyedi és hiába lesz más, ugyanez a sors vár a kapcsolatra. Ami évek után is összeköti a párokat a gyerekek (család), pénz...szeretet(?). Megszokás. :-(, kényelem. Ennyi. Talán ezért van az, hogy a legtöbb férfi csak a szexet keresi, a legtöbb nő meg a pénzt. 46/F
2023. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!