Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék? Már nem...

Depressziós lennék? Már nem bírom. :' (

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Teljesen magányos vagyok, szeretet hiányom van, nincsenek barátaim, nincs senkim, szinte senki sem foglalkozik velem.. Nem kapok az élettől semmi jót sem, nincs értelme az életemnek, rakás szar az egész.

Barátnőm sincs, sosem volt még.. Senkitől sem kapok egy ölelést, pedig minden vágyam..Nem értem mi lehet velem a baj.

Monoton hétköznapok, hétvégék..

Ha nem vagyok suliban, egész nap a gép előtt ülök, zenét hallgatom, játszok. (Ha éppen nem edzek..) Ebből kiindulva nem egy irtó ronda srácnak kell elképzelni..

Egyszerűen már egy szomorú zene, vagy film képes "megsiratni", igaz hogy nem nevezhető sírásnak, pedig nagyon jo lenne ha tudnék, de az sem megy..

Sokszor vágom magam, szégyellem is nagyon.. Ez nem én vagyok.

Csomószor megfordul a fejemben az öngyilkosság, de egyszerűen arra sem vagyok képes.. Gondolva a szüleimre, na meg a félelem..

Kicsit össze-vissza írtam, csak irtam a gondolataimat..:')



2015. nov. 2. 21:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
8%
Én szivesen kielégítenélek Téged lassan szájjal, nyugodtan a számba is lövelhetsz, utána hidd el, nagyon jó lesz, szép lesz minden.
2015. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
22:46, én azért előtte kérnék róla egy képet. :)
2015. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Hmm, meg sem lepődtem.. :')
2015. nov. 2. 22:52
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen beszélgetek veled a problémáidról, melyek elég összetettnek és súlyosnak tűnnek. A helyzetem igen hasonló, csak nekem már elég jól bele sikerült ebbe törődnöm. Ha szeretnél, írj üzenetet - csak én már nem merek, mert tízből tizenkét ilyen esetben még csak válaszra sem méltatnak.

Ja és nincsenek az előző hozzászólóhoz hasonló vágyálmaim :D Egyszerűen csak egy értékes embernek tűnsz, akit nem lenne szabad hagyni elveszni.


23f



(tetszik, hogy úgy írod, "edzem" és nem "edzek" stb. --- Az igényes beszéd, írás manapság már igen ritka dolog)

2015. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok, nagyon utálom a jelenlegi iskolámat, és anyám ma közölte velem, hogy vagy azt az iskolát választom, ahol most vagyok, vagy intézetbe küld. Szóval abszolút nincs ötletem, de ez eléggé szarul esett...Nem tudom mihez kezdjek, nincs ötletem, nem tudom hogy mit csináljak... :( 15/f
2015. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Óhh, az nagyon kemény, nagyon sajnálom.. :'(
2015. nov. 3. 19:23
 17/49 anonim ***** válasza:

Nincsen egy barátod sem, akivel őszintén tudnál beszélgetni? Testvéred, veled egykorú rokonod sincs?

Ez az élet egyik legfontosabb törvénye, hogy legyen legalább egy szövetségesed! A Garas-Kern páros is megmondta: "Egyedül nem megy..."

2015. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim, erről picikét már fentebb irtam is. :( egyébként is nehezen bízom meg emberekben, senkinek sem igazán mondnám el, hogy aztán továbbadja másnak, majd kiröhögjenek vagy bármi.. Ettől rettegek a legjobban.

Testvéremmel ilyenekről nem beszélünk..

2015. nov. 4. 16:57
 19/49 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leülni a testvéreddel egy kicsit négyszemközt beszéltetni, egy alkalmas időben. Kérdezz rá hogy ő hogy van, és te is meséld el neki őszintén. Kérd ki a véleményét a dolgaidról!
2015. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Nem megy. Egyszerűen képtelen vagyok rá. :( Ő nem ilyennek lát engem, nem ilyennek ismer..
2015. nov. 4. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!